• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

zonguldaktan satılık roland g 600

roland g600 cü

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g 600
arkadaşlar yaklasık olarak 2 sene once aldıgım g 600 u satıyorum . aletın calısmayan hıcbır aksamı yoktur. tertemız bır cıhazdır. hobı olarak evde kullandım . zaten ısım geregı dugune fılan gıdemem hem o kadar da usta degılım. cıhazla bırlıkte tasıma cantası ve 10 tane rıtm ve mıdı dısketıde beraberınde verılecektır.fıyat 650 lıra dır arkadaslar aletı gelıp gorup calabılırsınız.pazarlık payı yoktur:))))

Cevap: zonguldaktan satılık roland g 600

2 sene öncesine kadar nasıl kullanıldı acaba :) öyle bi yazmışsınızki sanki aleti 2 sene önce sıfır almışsınız.... hayırlı satışlar kardeş

hem detaylarınıda yazarsan daha iyi olur sen ve alıcı kişiler içinde
fiyat nedir ?
nerde ikametgah ediyorsun ?
iletişim (tel no) ?

biraz fazla karıştım galiba yönetici arkadaşlar kusurabakmayın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bak kardeş roland g 600 un eskı alet oldugunu bılmeyen varmı bu sıtede!sıfır olma ımkanı varmı!fıyatı zaten yazıyor ıyı oku!ıkamet yerımı konu baslıgında yazmısım dıkkat et!tel no yu da alıcı arkadasa verırım yanı ne bıcım cevap !

ılan guncel

Merhabalar
G600 duruyormu satıldımı mesaj atabilirmisiniz,
selamlar saygılar , bu arada bende amatörüm

Berkay herkez kafasına gore bıseyler demeye calısıyo ıste:) g 600 durmaz gıder zaten merak etme kardesım

hayırlı satıslar

Ayrı zamanda hemserıyız :)

ilan güncel

arkadaşlar bende roland va 5 var ilgilenenlere duyrulur öncenden sıfır aldım hala satmadım orgum evde kullanılmış hala sıfır gibi satma nedenim elimde 3 tane klavye var aklınıza bişey gelmesin bir daha söylüyorum org çok çok temiz kendi yazdığım ritimler mevcuttur youtubeden ayhan alptekin yazın o adam va 7 ci aynı ritimleri kullanıyorum ritim ve sesleri dinleyin bence fiyat 1200 son fiyat tel no : 0539 588 8810

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar bende roland va 5 var ilgilenenlere duyrulur öncenden sıfır aldım hala satmadım orgum evde kullanılmış hala sıfır gibi satma nedenim elimde 3 tane klavye var fiyatta anlaşırız aklınıza bişey gelmesin bir daha söylüyorum org çok çok temiz kendi yazdığım ritimler mevcuttur youtubeden ayhan alptekin yazın o adam va 7 ci aynı ritimleri kullanıyorum ritim ve sesleri dinleyin bence fiyat 1200 son fiyat