• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yusuf Muhammed karahan adlı satıcı

Cevap: Yusuf Muhammed karahan adlı satıcı

Kendisi sizinle ilgili takipte oldugunu ve gerekenı yapacagını söyledı hocam bılmıyorum benım elımden gelen bı durum olsaydı keske ama haklı yada haksız yere kirletilmek iyi bişey değil madem böyle bır derdınız sorununuz var gecersınız karsısına kaba kuvvet mı olur konusulurmu kanun yoluylamı olur artık bunlar sızın bılecegınız işler ama burda ben arkadastan bahsederek söylemıyorum bu sızın ıcınde denılse ne dusunursunuz yaptı ve ya yapmadı ben bı konu acsam sızın adınıza yapmadıgınız taktırde dahi bi ön yargıya mensup olursunuz karar sizin..

onur arkadaşım yusuf her telefonumda aynı hatayı yapıyor abi tamam sonra ses seda yok ben bu olay olalı 1 sene oldu diyorum ben zaten üzerime düşeni insanları bir kalemde suçlamamayı iyi biliyorum ben gerekeni savcılığa başvurumu zaten yaptım polis arkadaşlarım var ıspartada saolsunlar onlarda işi takipte kısa sürede çözülecek durum ben sadece artık senin gibi diğer müzisyen arkadaşlarımında böyle zor durumda kalmaması için buraya paylaştım ama konu tamamen gerçektir ve gereği artık yasal olarak yapılmaktadır. benden bu şikayeti almam için bana bir ödemede yapmadıkça hiç bir şekilde bunun dönüşü olmayacaktır. herkes zor dönem geçirir ben üzerime düşen hoşgörüyü 1 senedir yaptım artık sıra yusufta
Bu arada kendisiyle bu konu hakkında görüştüğünüz için tşk ederim telefonumu biliyor kendisi hesap numaram da var kendisinde diyecek birşey yok

ilanlarının olduğu siteleri paylaşırmısın.

konu günceldir.... Lütfen herkes alacağı cihazı görmeden almasın para yatırmasın dikkatli olalım ki böyle insanlar prim yapmasın

o parayı mecburen sana ödeyecek.
belki bunu zamanla anlayacak ama göreceksin...

bu şahıs zaten ismini kirletti herkes tanıyor nette.
mesela sefa günay gibi, ozan aydın gibi ilgili kişiler biliyor bunları.

o parayı mecburen sana ödeyecek.
belki bunu zamanla anlayacak ama göreceksin...

bu şahıs zaten ismini kirletti herkes tanıyor nette.
mesela sefa günay gibi, ozan aydın gibi ilgili kişiler biliyor bunları.

İnsanlar onurları için yaşarlar usta onuda kaybederlerse herşey biter. ailesinin bile yüzüne bakamayacak hale gelince insanlar nasıl yaşarlar onur,sefa ozan hiç farketmez isimler adam gibi adam olmadıkça yaşarken ölmüşlerdir benim için ben gerekli her yere başvurumu yaptım hatta akrabalarım sağolsun birazda torpil kullanarak bu olayı o kişi için içinden çıkılmaz hale getirdim yani kendini yaktı ama aileside onun bu davranışları yüzünden ceza ödeyecek hayırlısı

ısparta-yalvaç lı
Muhammet yusuf KARAHAN'ın bu yazıyı okuduğunuda biliyoruz,
saf değiliz ...

lütfen küfür içerikli kelimelerden uzak durunuz,içeriği küfür olan cevaptan alıntı yapmayınız

Aynen bizde aynı kanıdayız.
Milleti dolandırmaya çalışan şerefzilere böyle demek lazım zaten...
başlıkta adı var zaten...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dur daha toplanip suç duyusunda bulunacagız yusuf denen neyse simdi....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri