• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Yamaha s950 demo

• Konbuyu başlatan blgn59
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 5K
Cevap: Yeni Yamaha s950 demo

1. video 6.39 ;)

audio ritimleri tanıtmış tempolar güzel işleniyooo :)

iyice merak etmeye başladm bu aleti.

fiyat çok uçuk değilmi sizce? ama en sonunda tyros serisi hariç bi cihaza mikrofon koymuşlar sonunda:mad:

fiyat çok uçuk değilmi sizce? ama en sonunda tyros serisi hariç bi cihaza mikrofon koymuşlar sonunda:mad:

Kardeş senin haberin yok heralde. Yamaha yıllardır (PSR8000, PSR9000. 9000 pro, PSR2000, PSR 2100, PSR3000, PSR S900, PSR S910) arranger klavyelerinin çoğuna microfon, vocal harmoni ve VH2 özelliğini koyuyor.

fiyat gerçekten çok uçuk gibi geldi bana ama yinede aleti görmeden birşey denilmiyor

Kardeş senin haberin yok heralde. Yamaha yıllardır (PSR8000, PSR9000. 9000 pro, PSR2000, PSR 2100, PSR3000, PSR S900, PSR S910) arranger klavyelerinin çoğuna microfon, vocal harmoni ve VH2 özelliğini koyuyor.

kardeş türk ritmli klavyelerden bahsediyorum.onlarda olsa ne olur :) psr 9000 istisna

Moderatör tarafında düzenlendi:

audio ritim mevzuu cok enteresan bi ozellik , bu sayede ritim yazma olayi belkide kolaylasmis olacak ve sonuclar cok tatminkar olacak sanki ;)
Batuh un attigi kisa bir demodada cok belli oluyor :D

audio ritim mevzuu cok enteresan bi ozellik , bu sayede ritim yazma olayi belkide kolaylasmis olacak ve sonuclar cok tatminkar olacak sanki ;)
Batuh un attigi kisa bir demodada cok belli oluyor :D

s650 rota ritimini kastediyorsan o audio deil abi :)