• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni beste demo

PSRozzy

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR A-2000
Kendi bestem kompozisyon bana ait Eseri 'Sevgiliye Özlem' ile adlandırdım

Cevap: Yeni beste demo

Öncelikle başarılı çalışmalar dilerim. Müzik eseri ortaya koymak çok basit bir şey değil elbette.

Naçizane fikirlerim :

*Ana tema fena değil.
*Aranje açısından farklı enstrümanlar deneyebilirsin. Özellikle geçişlerde yaylıları kullanabilirsin mesela.
*Bir de sağlam bir intro lazım bu esere.

Sevgiler,

Öncelikle başarılı çalışmalar dilerim. Müzik eseri ortaya koymak çok basit bir şey değil elbette.

Naçizane fikirlerim :

*Ana tema fena değil.
*Aranje açısından farklı enstrümanlar deneyebilirsin. Özellikle geçişlerde yaylıları kullanabilirsin mesela.
*Bir de sağlam bir intro lazım bu esere.

Sevgiler,

Oluşum aşamasında gayet iyi. Tamamlandıgında ortaya cok güzel birşey cıkacagına eminim. Bitince son halini de koyarsan iyi olur Oguz. Başarılar dilerim.

Evet abi esere yaylılar falan koyulabılınır fakat hani ceyhun celıkten tarzı olsun dedim.Esere ritmsel acıdan farklılıklar düşünüyorum..Aksak dusunuyorum bazı yerleri.İntro meselesine gelince abi hiç gerek yok ben duygularımı döktüm sadece eser için dınlediğim zaman kendimi anlayabiliyorum.Ama güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim sağolun varolun..selamlar edirne oğuz.

Evet ritmde bir farklılık gerektiğini ben de sezinledim ama emin olamadığım için yorumda bulunmak istemedim.
Ama introdan kastım; yumuşak bir geçiş ezgisi şeklindeydi.
Duygular olmasaydı biz ne yapardık müzisyenler acaba ? :)

sorma abi en azından kendımızı muzıkle ıfade edebiliyoruz..İşte böyle bir anımda yaptım parcayı :)