• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yarın ilk düğünüm yardım edin...

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
abiler yarın ilk düğünüme gidiyorum sazcının yanında çalcam komadan anlayan birisi bana yardımcı olsun lütfennnn......orgum roland e-70 sadece sesini kullancam a1000 tr de ritm kullancam böyle bi yardım konusu daha önce açtım birisi orgunu sat diyo birisi bişey diyo düzgün bi cvp veren yok piyanist şantör abim çok güzel yardımcı oldu sağolsun ama yeterli olmadı sizin yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

abi sanma ulaşamıyorum nerdesin sen yaa :D yok abi hasan gültekin ile

sazcı hasan nasıl olduda senle çalacak hayret o kimseye para vermez kendi orgu önüne koyar ritim açar saz çalar çok işini bilir

madem a1000 var onunla çal e70 i ne yapacaksın a1000 kullanması çok kolay panel üzerinden koma ve transpoze yapılıyor

tosya çiftetellisiyle başlarsın
tosya çiftetellisiyle biter düğün
cuma karılara çalarsın
cumartesi saplara çalarsın
pazar günü amele gibi evin önüne taşırsın aletleri

valla biliyosun abi sen.... ben para istemediğimi söyledim yarın bi gel orgunu getir beraber çalalım dedi... :)

abi orgu yabancılarsam diye korkuyorum hasan dediki benim orgtan ritm senin orgtan ses kullanırız dedi

olum hasan ortan falan anlamaz onunorguyla çal madem parada almayacaksın istesende vermez zaten a1000 kullanması çok basit orgu kurcala anlarsın e70 i kullanıyorsan a1000 çocuk oyuncağı korkma