• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardım midi klavye ses sound....

• Konbuyu başlatan oxsyd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

oxsyd

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
midi klavye almayı düşünüyorum fakat ses soundunu merak ediyorum masaüstü pcmde piano tonlarını çalacam bunun için ayrı bir yazılıma ihtiyacım oldugunu biliyorum fakat sesi nasıl çıkar midi klavyenin bilmeden almayım baglayınca teneke gibi seslerle karşılaşmak istemiyorum ...ses işlemcisi roland g600 daki gibi kaliteli istiyorum bütçe 250-300-ytl civarı

bilgisi olan varsa midi klavye tavsiynizi de yazarsanız sevinirim...

Cevap: yardım midi klavye ses sound....

ses demek sound demektir ses soundu diye sacma sapan birsey olmaz..dogrusu ses tonu

keystation serisi isine yarar..saglam ses almak icin saglam ses karti almak lazim..g600 kadar ses seni tatmin edecekse m-audio nun (tyrosdan bile iyi ses alirsin)ucuz kartlari var 100-150tl dolaylarinda

saol hocam saçma terimler kullandım farkındayım olay demek seskartında bitiyor ...bilgilendirdigin için teşekkür ederim pc'min onboard seskartıyla işe girişmeyim ...ses kartıyla midi klavyeyi bir alayım...

saol hocam saçma terimler kullandım farkındayım olay demek seskartında bitiyor ...bilgilendirdigin için teşekkür ederim pc'min onboard seskartıyla işe girişmeyim ...ses kartıyla midi klavyeyi bir alayım...

aynen onboard ile hic baslama
ikinci el alabilirsin mesela bu 100tl

tmm ....................