• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 ve Bomba bir Keman Sample. . .

Cevap: Yamaha s650 ve Bomba bir Keman Sample. . .

Ferhat eline sağlık kardeşim, güzel temiz çalışma. Ama paylaşamıyorsan bare dinletme bize, bizde iç geçirmeyelim burada :)
Zaten moral sıfır, benim Pc çöktü, onlarca yüzlerce sample ses, yaklaşık 15000 parça, demolar, programlar ve daha neler neler, hepsi buhar oldu. Bide sen dertli dertli çalma be kardeşim :)

@Kosovalı

Hocam buluver şu sample'ı. Beklemedeyiz.

Saygılar,
Volkan.

sizleri aydınlatmak açısından yorum yapıyorum yanlış anlaşılmak kattiyen istemem
bu sampler kemanı ben pa80 de yapmış olduğum kartlarda da kullanmıştım sesii özkan 34 adlı arkadaşım yapmıştı ve sevdiği dostlarına vermişti şu an bu ses zaten piyasa ve çoğu arkadaşımızda mevcut yanlız kullanışlı bir sample değil tek ton çalına bilen bir tavırlı keman re keman olarak geçer ve tune den re-mi sol-la vs gibi ayarlayarak o tonlardanda çalabilirsiniz ama orjinalliği kaybolmuş oluyor artı sağlam bir hicaz parça çalamassınız.bu ses üzerine ben ve arkdaşlarımız başka tonlarda ekledik tavırları çıkarıp ama yinede başarılı olamadık. eğer pc de bulabilirsem ben paylaşırım. saygılar

Estafurullah neden yanliş anlaşilasiniz şole solim arkdaşin kendi derleyip topladiği settde wardi o yuzden bende paylaşmak istemedim onun diişinda şole izah ediyim sesi s650 ye dizerken korgda dizildiği gibi dizmedik bayaği ugraştik şuanda Hicaz da çalabiliyorsun hiç problem olmuyor ve dahada rdüzelteceğiz tam bitmiş hali değil ses zayten re do ya çekeceğiz mi ve fa yada çekeceğim bildiğimiz bi kaç yontemle bozacağini da pek tahmin etmiyorum saygilar ;)

Estafurullah neden yanliş anlaşilasiniz şole solim arkdaşin kendi derleyip topladiği settde wardi o yuzden bende paylaşmak istemedim onun diişinda şole izah ediyim sesi s650 ye dizerken korgda dizildiği gibi dizmedik bayaği ugraştik şuanda Hicaz da çalabiliyorsun hiç problem olmuyor ve dahada rdüzelteceğiz tam bitmiş hali değil ses zayten re do ya çekeceğiz mi ve fa yada çekeceğim bildiğimiz bi kaç yontemle bozacağini da pek tahmin etmiyorum saygilar ;)

ben sesin bozulmasından bahsetmedim orjinalliği ni kaybetmiş olur dedim.
sesten faydalanmanız için bir kaçtane içersinde olan tavırları silmenizi tavsiye ederim onların yerine o keman yakın başka tonlar ekleyin derim. saygılar

bu kemanı çok severim pa 3x te kullanıyorum

ben bu kemanın waw dosyalarını orgdan almayı başarablirem paylaşacam.paylaşın ki millet de paylaşsın nevale çoğalsın ondan sonra set yok bilmem sample yok dersiniz

ben sesin bozulmasından bahsetmedim orjinalliği ni kaybetmiş olur dedim.
sesten faydalanmanız için bir kaçtane içersinde olan tavırları silmenizi tavsiye ederim onların yerine o keman yakın başka tonlar ekleyin derim. saygılar

Zaten bende klavyeye dizerken Re üzeri dizdik ama bazi yerlerin tavirlarini sildik o yuzden hicaz parçalarda da sorun olmuyor bi kaç sesede çekeceğiz bu sesi gene farkli bi şekilde dediğiniz gibi tavirlarin yerinideğişerek baziraninkini silerek. Saygilar ;)

ben bu kemanın waw dosyalarını orgdan almayı başarablirem paylaşacam.paylaşın ki millet de paylaşsın nevale çoğalsın ondan sonra set yok bilmem sample yok dersiniz

Kmpyede Çevirebilirsiniz Klavye üzerinden Mod olarak Soundu seçip sonra istediğiniz sesi seçip ondan sonra recorda basip sonra menüye basip oradaki seçenklerden export edebilirsiniz. Saygilar ;)

Paylaşın da millet de çalsın

Kmpyede Çevirebilirsiniz Klavye üzerinden Mod olarak Soundu seçip sonra istediğiniz sesi seçip ondan sonra recorda basip sonra menüye basip oradaki seçenklerden export edebilirsiniz. Saygilar ;)

teşekkürler

Öncelikle emeğine sağlık..

ama bir kaç yerde Portamento / Mono esintileri duydum :) PSR S650 modelinde bu özelliğin olmadığını biliyorum..