• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA PSR S970 için ÇALIŞMA 1

vecdii

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ismeterdine.com
Enst.
TAMBUR + YAMAHA PSR S970
Herkese kolay gelsin dileğimle, YAMAHA PSR S970 için ilk çalışmamı paylaşmak istedim.

Paylaşımlardan indirdiğim setlerden birini, s970 için editledim ve kurulabilir PPI dosyası halinde ekte paylaşıyorum.

Dosya; 131MB gibi yer kaplıyor. 30 ADET RİTM var. Sesler gayet güzel. OTS leri editledim. RITM ler bana göre güzel tınlıyor. Her birini teker teker dinleyerek hazırladım. En son, EXPANSION MANAGER de PACK haline getirdim.

Sanırım; S770 ile de kullanılabilir.

Saygılarımla...

Cevap: YAMAHA PSR S970 için ÇALIŞMA 1

hocam ppf olarak yayınlama şansınız varmı.? t3 orjinal rom kit işini nasıl cozdunuz...

İndirdiğim dosyadaki sesleri+STANDART KIT 1+ yine klasörün içindeki seslerden PERCUSSION kiti kullandım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

s770 okumadı unsportet file dosya tanınmıyor hatası verdi.aslında ppi formatını okuyor s970 s770 formatı aynı ama sebebini bilemedim

a3000 e yuklemek istedim...dosya. .ppi olmasina ragmen "unsupported file type" uyarısı verdi...turkcesi. desteklenmryen dosya tipi...neden boyle oldu ve cozum nedır,bilen varsa yardımcı olsun lutfen...alete set bulamıyoruz ,bulduklarımdada boyle bişi cıktı...yardım lutfen

takip.........

Up..........

ppf dosyası inmiyor bi bakabilirmisiniz