• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 ile ilgili sorular

engin86

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
Enst.
Şu an yok
Arkadaşlar merhaba,
Son zamanda Yamaha PSR S650'yi kafaya takmış durumdayım. Bu alet ile ilgili bazı sorularım var. Aletin A1000'in ritimlerini okuduğunu duydum. Voice& Stlye Expansion Oriental paketi yükledikten sonra da alete kendi istediğimiz ses ve ritimleri ayrıca yükleyebiliyor muyuz? Yoksa Expansion paket direkt 16 mb'lık alanı kaplıyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Hoşçakalın...

Cevap: Yamaha PSR S650 ile ilgili sorular

expansion paket 16 mb yı kaplar.istediğin ritmi yüklersin fakat aletin üzerindeki ve exp üzrinde bulunan türk-arap kitleri ile yazılmış ritmleri yüklersin.muhtemelen tüm ritmlerde bu kitler ile yazılacağından sorun yok.sampling sesler sadece exp içinde bulunan seslerdir.dışarıdan sen sampling ses yükleyemezsin çünkü kullanıcıya kapalı alet.ayrıca aletin içinde bulunan ve exp içinde bulunan türk kit çok kaliteli bir kit.ben olsam A 1000 ritmlerini okusa bile pek düşünmezdim çünkü a 1000 ritmleri arap kitlerle yazılmış.türk kitle yazılan ritmler daha güzel.Psr 650 fiyatına göre oldukça iyi alet.

expansion paket 16 mb yı kaplar.istediğin ritmi yüklersin fakat aletin üzerindeki ve exp üzrinde bulunan türk-arap kitleri ile yazılmış ritmleri yüklersin.muhtemelen tüm ritmlerde bu kitler ile yazılacağından sorun yok.sampling sesler sadece exp içinde bulunan seslerdir.dışarıdan sen sampling ses yükleyemezsin çünkü kullanıcıya kapalı alet.ayrıca aletin içinde bulunan ve exp içinde bulunan türk kit çok kaliteli bir kit.ben olsam A 1000 ritmlerini okusa bile pek düşünmezdim çünkü a 1000 ritmleri arap kitlerle yazılmış.türk kitle yazılan ritmler daha güzel.Psr 650 fiyatına göre oldukça iyi alet.

eğer bahsettiğin aletin kendi seslerinden üzerinde oynanmış user sesler ise sanırım yüklenir.a 1000 de bile user voice yükleniyordu.bunların formatı vce olması lazım.