• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700 v2 mi Korg Pa80 mi Korg Pa500tr mi?

• Konbuyu başlatan Emre07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 48
  • Görülen : 20K
Cevap: Yamaha or700 v2 mi Korg Pa80 mi Korg Pa500tr mi?

Arkadaşlar yok mu başka fikir verecek olan?

3 u de farkli guzellikte. Amaca bagli ama pa80 bence

Org almak için düğün sezonun bitmesini beklemek mi gerekir. Fiyatlar şu anda yüksek mi?

Org almak için düğün sezonun bitmesini beklemek mi gerekir. Fiyatlar şu anda yüksek mi?

İyi org iyi para pa 80'lerin fiyatı geçen senede aynıydı bu senede aynı. Sezonla alakası yok bence

Org piyasasının en iyi tarafı 2. el pazarının olması. İkinci el olarak al kullan, canın sıkılınca sat diğerini al kullan.Normal fiyatına al, normal fiyatına sat, zarar etmezsin.Burada bahsedilen 1500-3000 tl arası bütün modellerin soundu birbirinden farklı.Hangisini alırsanız alın, diğerinde de kalacak aklınız, çünkü bir arayış içindesiniz...
Kullanım amacı da seçimde çok önemli. Dışarı düğünlerde mi, salonda mı, gazinodamı, orkestrada mı, evde mi? Düğün salonlarında denk geliyorum 8000 TL ye pa3x almışlar ve yaptığı şeyler: Davul, zurna, elektro bağlama, halay,oyun havası..Bunu çok rahat 1/3 fiyatına yapan aletler varken o kadar dolarları yurt dışına vermek ne kadar doğru bilmiyorum. Ama hakkını veren, çok yönlü kullananlara da diyecek bişey yok. Sadece cep telefonunun arama, mesaj, face ini kullanıpta 700 tl ye alacağına 2000 tl ye olmadık, kullanılmadık özellikli cep telefonu almak gibi...yazık oluyor o kadar paralarımız dışarı akıyor. Sonuç olarak bence hepsinden sırası ile 2. elini alıp kullanarak tarzınızı ve yapabileceklerinizi belirlersiniz; nihayetinde de sıfırını almak size kalır..

Bu yorumlaır şahsa değil, konuya yapıyorum, saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hicbiri degil.pa 80 hurda.pa 500 teneke bk5 nevale yok.or 700 fena degil ama yamaha a 2000 tavsiyemdir emo usb ile al keyfine bak

Hicbiri degil.pa 80 hurda.pa 500 teneke bk5 nevale yok.or 700 fena degil ama yamaha a 2000 tavsiyemdir emo usb ile al keyfine bak

Bütçe olarak A2000 fiyatındaki rakamlara çıkmak istemiyorum

bende senin gibi işten gelince biraz zaman geçiririm diye düşünüp BK-5or almıştım ama hiç zamanım olmuyor yani. Ben müzisyen değilim ama seviyorum benim önerim YAMAHA OR700 V2 PLUS veya KORG PA500 TR İKİSİNİDE DİNLE TARAFINI SEÇ :D:D

Ekli dosyalar

• Pa500TK_1-vert.jpg
    Pa500TK_1-vert.jpg
    51.5 KB · Görülen: 212

bende senin gibi işten gelince biraz zaman geçiririm diye düşünüp BK-5or almıştım ama hiç zamanım olmuyor yani. Ben müzisyen değilim ama seviyorum benim önerim YAMAHA OR700 V2 PLUS veya KORG PA500 TR İKİSİNİDE DİNLE TARAFINI SEÇ :D:D

Bende fırsat bulamama sorunu yaşamam inşallah:D