• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha cip davası

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
Arkadaşlar konuya kimse alınmasın sadece fikrimi yazıyorum a1000 aldım cip taktırdım org700 aldım v2 aynı cip şeytana uydum a2000 aldım aynı cip 3 orgta gördügüm ritimlerde sesler aynı o zaman neden üst model çıkartıyor yamaha yada neden v2 bilmem onu yaptık bunu yaptık diye insanları kandırıyorsunuz kime lazımsa bende a2000 var takasa girebilirim korgpa600 le yamaha bana göre değil ben acemiyim çünkü :) yazık çok yazık

Cevap: yamaha cip davası

öncelikle merhaba ustam yazını okudum haklısın ,okadar para verip bir üst sekment cihaz alıyosun aynı tas aynı hamam ben bu işlerin sadece korga özel bir durum olduğunu sanıyordum ama deme ki yamahada da aynı durumlar geçerli,bi dünya para verip usb set alanlara bakıyorum onlarda pişman yada 2-3 paralı set alıp anca öyle kullanıyorlar,Mesela paralı Usb ler sanırım onlarda bir birinin kopyası birçok durum var yani hiç biride sıfırdan bişey çıkartmıyor ne bileyim yeni percler ve drumslar sesler yok hep aynı piyasada dolanan şeyler valla ben bu duruma anlam getiremedim ,o kadar para verip Usb alanlarda güncelleme diye bekleyip duruyor ya ayda 1-2 olursa oluyor 8-10 ay sonra ne güncelleme geliyor nede bişey zaten sen durumunu izah edene kadar Yeni cihaz çıkıyor vatandaşta arkadaşım artık o cihaza güncelleme yapmıyoruz deyip geçiyor,aslında bu yazıklarım forum sitelerinden arkadaşların yaşadıkları olaylar ben hiç usb almadığım için başıma böyle olay gelmedi yani mevzu aynı mevzu üstadım Yamaha tyros kullananda şikayetçi pa4x kullananda,bizde ne hikmetse üst bir cihaz çıktığı zaman nedense eskisinin hemen hükmü ölüyor abana öyle geliyor ki Korg adına konuşuyorum daha doğru dürüst Pa3x çözülebilmiş işlenebilmiş bir cihaz değil ama bunlara pirim verenler bizleriz elimizdekinin kıymetini bilemiyoruz wooow pa4x çıkmış manyak sound var diyorlar tamam doğru soundu altındaki cihazlardan güzel olmasına güzelde hani nevale nerde?ondan sonrada güzelim cihaza pa800 veya pa3x in setlerini yüklüyoruz nerede kaldı o kadar harcadığınız para,sanırım iş ego yani kendi egolarımız yoksa oynayan adamın çokta şeyinde değil pa4x olmuş i30 olmuş hele kafasıda güzelse Kazan çömlek çal fark etmez,kusura bakmayın yazıda konu başka bi yöne geldi ama gerçekler böyle malesef,vatandaş satana kadar ondan sonra arada bul.

Cevap: yamaha cip davası

benim görüşüm şu şekilde arkadaşlar kimse üzerine alınmasın ama
hangi orgu alırsanız alın firmalar belli bir yere kadar yardımcı oluyorlar gerek ses gerek ritim
ve zamanla artık orgun ne güncellemesi nede versiyon veriyorlar
kısacası para tuzagı aldıgınız alet nedir bilmiyorum ama elinizdekinin en iyisidir bence
bi akıllı telefon düşünün şu özelligi varmış bu özelligi varmış falan filan ama belki bizim kullandıgımız 3 veya 5 özelligi gerisi yok ama tuturuyoruz filancı sunu almış ben neden almım filancı su sunu kullanıyor ben neden kullanmım
ben 600qt kullanıcısıyım bana sorarsanız 900 ve 3x 4x hepsi aynı sadece değişen mb... ları görselleri ve azcıkda olsa efekt leri başka hiç birseyi yok 3x de kullanılan her hangi bir seti 600 qt yüklüyorsunuz mesela okuyor aynısı oluyor ozaman o fiyatı veripte 3x neden alım ama sadece DESİNLER VAR KIMSE KIZMASIN KIRILMASIN PARA KAZANMAK ZOR AMA HARCAMAK ÇOK KOLAY SAYGI VE SEVGİLERİMLE TRAKYA AİLEM