• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha A2000 Oryantal (Yunanistan & Türkiye) SET İçeriği

Cevap: Yamaha A2000 Oryantal (Yunanistan & Türkiye) SET İçeriği

ben fiyatini sordum kanada dolari ile 1500$ civarlarina geliyor kdv dahil. ama sorum su arkadaslar, bu psra2000 diger psr serilerinin ritimlerini okuyormu?(psra1000 ve or700 )
cevaplariniz icin tesekkurederim

kanada dolarına gerek yok arkadaşım almanya satış fiyatı 1475 uero dolar falan değil
türkiyedede 1400 euronun altında satılmayacağına eminim

hatta 1495 euro imiş
buyrun link

tr fiyatı olarak 3200 tl nin altında olmayacağı kanaatindeyim.eğer ki yamahaya gönül vermiş üstatlar üzerinde bir takım çalışma yaparlarsa satışı da o yönde olacaktır

Valla tam aradığım gibi bir alet yapmışlar kararımı verdim yamaha A2000 alacağım aslında OR 700 V2 plus alacaktım tam kararımı vermiştimki A2000 nin çıktığını gördüm OR700 den vazgeçtim bir kaç ay bekleyeceğim ama A2000 alacağım alet iyice hazır olsun.

hocam bu ritimler indirilior mu acaba netten

Valla tam aradığım gibi bir alet yapmışlar kararımı verdim yamaha A2000 alacağım aslında OR 700 V2 plus alacaktım tam kararımı vermiştimki A2000 nin çıktığını gördüm OR700 den vazgeçtim bir kaç ay bekleyeceğim ama A2000 alacağım alet iyice hazır olsun.

Beşiktaş mağazasıyla telefonda görüştüm. Aralık ayı sonuna doğru Türkiye'de satışta olacakmış.Fiyatı da 1,500 euro civarı dediler. Set hazırlıyorlarmış. O nedenle gecikmiş satışa sunulması Türkiye'de...Seninle aynı durumdayım ben de :) Tam OR700 düşünüyordum, ancak tam aradığım cihaza benziyor A2000. Bekleyip göreceğiz bakalım nasipse...

yaw kardeş bu bildiğin or700 ün siyahı pitch bendi daha güzel olmuş ama

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=8KlfQEFJuNI"]http://www.youtube.com/watch?v=8KlfQEFJuNI[/ame]
bu da demosu izlemek isteyenlere