• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha A2000 Kılıf

korkmaz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa4x Pro
arkadaşlar sonunda bende bir yamaha a2000 v2 plus aldım, fakat kutu içeriğinden kılıf çıkmadı, ben ticari anlamda müzikle uğraşan biri değilim bu sebeple cihazı oradan oraya taşımıyorum. Lakin yine de bir kılıf olsun istiyorum internette bakındım farklı ölçülerde birşeyler var kimisi dar kimisi uzun, ricam şudur bana bir tane a2000 e uygun düzgün bir kılıf lazım ciddi bir para veremem yani hard case olmasına hiç gerek yok, yardımcı olabilecek birileri mutlaka vardır, ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, bu arada X müzik evinin reklamı olan kılıflarda olur problem değil.

Not: ayrıca konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, ilan panosunda arıyorum bölümüne de olabilirdi sanırım. eğer bir hata yaptıysam yetkili arkadaşlardan özür dilerim.

Cevap: Yamaha A2000 Kılıf

Arkadaşım bende Yamaha A 2000 v2 plus aldım ve herşeyden memnunum fakat ben klavyeyi aldığımda bana kılıfı yanında hediye olarak verdi sana neden vermedi anlayamadım ben Dore müzikten aldım çok memnunum

evt bende kılıf hedıye almıstım..

Arkadaşlar bu emo müzik sayfasında sanırım problem var üyelikte sorun yaşıyorum

sana tavsiyem ince kılıf değilde kalın içi süngerli kalın soft case lerden al 100-150 arasında değişiyor.

İşin ilginç tarafı benim bu Dore den aldığım 3. cihaz daha önceki alışverişlerimin hepsinde kılıf verildi a2000 de yok sorduğumda ise bunda yok verilmiyor denildi.

do re den daha ucuza aldım ben baska bı yerden bunlar da do re malı dedı adam hemde kalın kılıf verdı.ne bılım tıcaret bole karısık bı ıs demekkı

Dore müzikten Umut bey aradı, kılıfı kargolayacaklarmış.