• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yaklaşım tarzları. Soru sorma....

Berkcik

GenelManagerKontrol
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.trakyamuzik.net
Enst.
YamaHa A 5000
linkler topic haline getirilmiştir

Bilgilendirme için teşekkürler Berk Abi.

teşekkürler...

Cevap: Yaklaşım tarzları. Soru sorma....

Güncelleme

çok güzel konular vede anlatımlar.ellerine sağlık sevgili arkadaşım.teşekkürler.

Rica ederim sayın arkadaşım

güncelleme

hocam belki üstüme vazife değildir ama yinede dile getirmek istediğim bir konu var. şusıralar çok fazla sitede vakit geçiremiyorum ama yinede periyodik olarak hergün bir iki saat siteye girip konulara ve yorumlara bakıyorum. ne hikmetse son günlerde hem site üyelerinde hemde moderatör arkadaşlarda (herkez değil tabiiki) bazı agresif tavırlar gözlemliyorum. yani bir konuya esprili yorum yapan moderatöre sert çıkan arkadaşlarmı ararsın, konuyu bilmeden yanlış biyere açtı diye site üyesine fırça atan, poz yapan moderatör mü ararsın.. nedenini anlamış değilim kış geldi bir çok arkadaşımızın sezonu bitti işler durunca moraller bozuldu maddi manevi sıkıntılar siteye ve konularamı yansıyor anlayamıyorum ama tansiyon biraz yükseldi siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama budurum biraz cansıkar hale geldi bence..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri