• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TYROS 4-emo-klarnet-sample

Cevap: TYROS 4-emo-klarnet-sample

yorum için ben teşekkür ederim Rufat.bende aynı düşüncedeyim. fazla klarnet göz cikarmaz:D:D

Milleti anlamakta zorluk çekiyorum. T4 dün romundaki klarnetten daha iyisini yapmak mümkün değilken ki bu pa3x için de geçerli niye klarnet sampleyi dışarıda arıyorlar...

aynen mustfa abi bende bunu anlayamıyorum birtürlü...aletin üzerindeki klarnet sesi müthiş yani bu klarnetin daha hangi tonu aranıyor bende anlayamıyorum..hem klarnetle ne çalınıyor bu kadar aranıyor bu ses bunuda anlayamıyorum

aynen mustfa abi bende bunu anlayamıyorum birtürlü...aletin üzerindeki klarnet sesi müthiş yani bu klarnetin daha hangi tonu aranıyor bende anlayamıyorum..hem klarnetle ne çalınıyor bu kadar aranıyor bu ses bunuda anlayamıyorum

Çok şey yazmak istiyorum ama sonra sözler boğazıma düğümleniyor. Ferdesu hocamın konusuyla yazdıklarımın ilgisi yok. Konuyu dağıtmayalım....

kimsenin bir şey aradığı yok.arayan olursa diye paylaşım yapıldı.konuyu niye buralara getirdiniz anlam veremedim.her şeye karşı çıkmaya bayılıyorsunuz maşallaH.klarnetle bir sürü şey çalınıyor siz tercih etmesenizde.hayret ediyorum yorumlarınıza.ilk yorumlarda önemsemedim ama konuyu uzatmanızada bir anlam veremedim açıkçası.aleti övmek istiyorsanız ayrı bir konu açıp methiyelerinizi sıralayın.

kimsenin bir şey aradığı yok.arayan olursa diye paylaşım yapıldı.konuyu niye buralara getirdiniz anlam veremedim.her şeye karşı çıkmaya bayılıyorsunuz maşallaH.klarnetle bir sürü şey çalınıyor siz tercih etmesenizde.hayret ediyorum yorumlarınıza.ilk yorumlarda önemsemedim ama konuyu uzatmanızada bir anlam veremedim açıkçası.aleti övmek istiyorsanız ayrı bir konu açıp methiyelerinizi sıralayın.

sayın bayan kardeşim herşeye karşı çıkmamı anlayamadım mustafa abinin sözüne karşılık katıldım ben 20 yıldır müzik yapıyorum klarnet sesini bende kullanıyorum uzatmıyorum kesinlikle tartışma yaratmak istemiyorum beni yanlış anladınız sanırım saygılar

Klarnet sample'larıyla epey haşır neşir olmuş biri olarak bugün için gerçek abanoz klarnet sesine en yakın ton CE usb klarnette var. Kim ne derse desin. Ben T3 kullandım. Bir kaç güne kadar da T4 alıcam. Orgun üzerindeki klarnet sesleri orjinal batı klarnet sample'larıdır.
Hüsnünün abanoz klarnet tadını vermez.. Dileyen onunla mutlu olur dileyen bununla.
Bu arada Ferdesu, paylaşım için teşekkürler.. Bu aletler açık alet oldukları için, içeriği tamamen kullananın kendi müzik zevkine göre düzenlenebiliyor. Paylaşıma devam..
Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tyros 4 CE klarnet sesini merak edenler için bir arkadaşın youtube'ta paylaştığı demo :
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ju1Ylbl73zE&feature=channel&list=UL]YAMAHA TYROS 4 TÜRK - Cetin Cavdar - Klarnet Saatin 25´i - Hüsnü Senlendirici - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

güle güle kullanın.yorumlar için teşekkürler.

Klarnet sample'larıyla epey haşır neşir olmuş biri olarak bugün için gerçek abanoz klarnet sesine en yakın ton CE usb klarnette var. Kim ne derse desin. Ben T3 kullandım. Bir kaç güne kadar da T4 alıcam. Orgun üzerindeki klarnet sesleri orjinal batı klarnet sample'larıdır.
Hüsnünün abanoz klarnet tadını vermez.. Dileyen onunla mutlu olur dileyen bununla.
Bu arada Ferdesu, paylaşım için teşekkürler.. Bu aletler açık alet oldukları için, içeriği tamamen kullananın kendi müzik zevkine göre düzenlenebiliyor. Paylaşıma devam..
Saygılar

bende aynen katılıyorum arkadasıma su ana kadar dınledığım klarnetlerın en ıyısı cuneytın yaptığı ce exp usb de var tavırlı klarnet dıye çalarken mest oluyorum:))))

mustafa abi haklı aleti tam incelemek lazım demek ki biz hazırı seven bir milletiz