• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 bilgi

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

by1983

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS 3 KORG PA 700 OR
Arkadaşlar tyros 2 hakkında bilgi istiyorum kullanımı nasıl yamaha kullandığım için biliyorum ama özelliğini bilmiyorum tyros 4 çok güzel kullananlar yardımcı olsun lütfen. ..

Cevap: tyros 2 bilgi

sound 10 numaradır.piyasada emonun tyros 2 için yaptığı sete ilaveten or 700 kitlerinide hatta bazı seslerini kapsayan setler vardır.dolayısıyla ritmler yeterlidir.eğer kendin ritm de yazabiliyorsan bu aletin tadına doymazsın.diğer yönden piyasada bulunan sampling sesleri convert edip bu altte kullanabilirsin.ben 100-150 civarınsa sesi convert edip paylaşmıştım fakat şu an elimde hiçbirşey kalmadı.ben hala soundunu unutamam inşaallah yakın zamanda tyros serisi bir alet almak istiyorum.

Arkadaşım sağolasın açılırken zamandan sıkıntı yaratıyormu yapımı ne kadar oldu programda yada düğünde sorun yaratırmı..

yüklediğin sete göre değişir.mesela bende tyros 2 varken elimdeki loopları,kitleri ne varsa yüklemiştim.450 mb civarında set olmuştu bu 15 dakikada açılmıştı.ama işini görecek kadar 100-150 mb lık bir set yüklersen 3-4 dakikada açılır.bu arada setlerin boyutlarına dikkat et!450 mb ya da 150mb gibityros 4 te ram değilde rom mantığı olduğu için hemen açılır çünkü sesler cihazın ROM hafızasındadır.

hocam alet üzerinde hiç bi çalışma yok.fantazi yapıp sakın alma sonra kuvvetle muhtemel üzülürsün.aleti satamayabilirsin satsanda inan bana çok komik rakamlar söylerler.bence ikinci el al bi pa800 bak dalgana.şimdiden hayırlı olsun...

Tyros alirsaniz en azindan Tyros 3 olsun ki 4 le arasinda aman aman bir fark yok... acilma olarak T3 yaklasik 6-7 dakikada aciliyor bilginize...