• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyro2 mi pa 800 mü

• Konbuyu başlatan sazci19
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 5K
Cevap: tyro2 mi pa 800 mü

batı düşünüyrsan set sıkıntım olmasın dersen birde düğün program yapıyorum dersen pa800. ama evde batı tarzı yapıyorum dersen kesinlikle t2...

:) bence önce tyros al baktın kullanamadın pa800 le takas et ben hiç bi klavyeden memnun değilim

Arkadasim pa800 de kullanmadim tyros 2 de yorum yapmak bana dusmez AMA kendin bi dene derim ondan sonra karar ver. Macit abi klavyeler ticari anlayisla yapildigi icin bizim istedigimiz herseyin bi klavyede olmasi pek mumkun degil Hersey olsa bi klavyede daha sonra klavye satamayacak markalar;):) sen ne dersin

sende haklısın audya5 te herşey var fakat çok pahalı orta kategori gidelim bizde pa1x şimdilik eyi

sende haklısın audya5 te herşey var fakat çok pahalı orta kategori gidelim bizde pa1x şimdilik eyi

Evet abicim haklisin AMA herkes hangi klavye ile mutluysa onu alsin. Su an en iyi dedigimizinde daha iyisi cikacak sonucta:)

Arkadaşlar herkes korg diyo ama korgda kullandım yıllardır ama tyros2 yi aldım dünya varmış rtimler kaset gibi atıyo tamamıyla gerçek ritimler korgda bunlar yok tabiki herkesin kulak zevki ama gerçek olan tyros müthiş bir alet kullanabilene ama ben aldığımda üzerinde bi set yüklüydü seti sildim kendim yeni bir set hazırladım şuanda 20bin tl verseler vermem orgu roland kasyo korg ketron hiçbiri org deyil pax3 aldım 2 ay kullandım beğenmedim yakında tyros2 umut setin tanıtım videosunu yutuba koyacam bakarsınız tşkler

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri