• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türk insan sesleri vawe

Cevap: Türk insan sesleri vawe

teşekkürler...

teşekkür ederim

link çalışmıyor alternetif link yaparmısın 4shared açılmıyor..lütfen lazım

teşekkürler kardeşim ellerin dert görmesin...:)

acaba bu sesleri pa500 yada 55 içinde kullanabilirmiyiz yada bu orgların içinde varmıdır buna benzer sesler? k.bakmayın kota dolu onun için soruyorum :)

acaba bu sesleri pa500 yada 55 içinde kullanabilirmiyiz yada bu orgların içinde varmıdır buna benzer sesler? k.bakmayın kota dolu onun için soruyorum :)

vallahi hocam bilemıyorum 80 ve üstlerde kullanılıyo ama :::::(

bunları PAD DOSYASINA CEVİRMENİN YOLU YOKMU A1000TR İCİN

DEĞERLİ KARDEŞİM A1000 DIŞARIDAN BİR SES YÜKLEME YADA BUNU PAD e ÇEVİRİP ÖYLE YÜKLEME GİBİ BİR ŞANSIN YOK KARDEŞİM ÇÜNKÜ SAMPLE YÜKLEMESİ OLMAYAN BİR CİHAZA BUNU YÜKLEYEMEYİZ DEĞİLMİ SADECE A1000 nin KENDİ ÜZERİNDEKİ SESLERDEN YADA DURUMLARDAN PADLER OLUŞUTURABİLİRİZ.KOLAY GELSİN SAYGILARLA

hocam teşekkürler paylaşım için ama 4shared.com açılmıyor engelli diyor nasıl açabilirim(indirebilirim)

hocam teşekkürler paylaşım için ama 4shared.com açılmıyor engelli diyor nasıl açabilirim(indirebilirim)

vallahi hocam 4shared sayfasina girmek için yapilmasi gereken bir ayar var forumda bir arkadaş tarif etmişti onu bulmak lazim sanirim saygilar

Hakikatten bu linki başka bir siteden yenileseniz.