• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıfırdan başlamak zordur,cesaret ister.Cesaretinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum...
Başarılarınızın devamını dilerim...

ya nerden indiriyoruz bu site çok iyide indirme işlemi nereden

arkadaslar ben pa50 kullaniyorum ama bir problem oldu orgu actigmda klavye sesi secmemis klavyeden ses cikmiyor ritim secmemis ritim calmiyor ayrica koma ayarladigimda kapatip acinca 1 ve mi ye basinca koma oluyordu simdi olmuyor ilk bastan almam gerekiyor ogrta degisik islemlerde yapmadim her zamanki gibi kapattim yarin dahasi gun actigimda boyle oldu sebebi nedir sizce nasil duzelte bilirim ozkansahin52@hotmail.com mail adresim yardimlarinizi bekliyorum

arkadaslar ben pa50 kullaniyorum ama bir problem oldu orgu actigmda klavye sesi secmemis klavyeden ses cikmiyor ritim secmemis ritim calmiyor ayrica koma ayarladigimda kapatip acinca 1 ve mi ye basinca koma oluyordu simdi olmuyor ilk bastan almam gerekiyor ogrta degisik islemlerde yapmadim her zamanki gibi kapattim yarin dahasi gun actigimda boyle oldu sebebi nedir sizce nasil duzelte bilirim ozkansahin52@hotmail.com mail adresim yardimlarinizi bekliyorum

Sorunuza çabuk cevap bulmak istiyorsanız korg bölümüne konu açarak bulabilirsiniz,burada cevap bulmanız zor olabilir...

hayırlı uğurlu olsun

vatana mıllete hayırlı olsun bakalım

Cevap: trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

teşekürler

Cevap: trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Selamlar arkadaslar,

Adobe Audition ile MD üzerine ses kayit yapmayi , daha sonra Vokal ile Effekt iygulapip MIX yapmayi, daha dogrusu bu programi tanitan görüntülü bir anlatim linki varsa eklerseniz bol bol hayira vesile olursunuz, kendini müzige adamak isteyen amatör bir arkadasta araniza kazanirsiniz....

Ilgi ve bilginize simdiden tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...