• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

teşekkürler Can Bey

piyanistsuat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha OR700 V2 PLUS
arkadaşlar,bende OR700 klavyemi PLUS yaptım.bu konuda saygıdeğer yardımlarını esirgemeyen Can Başar ağabeyime ve Salim kardeşime sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.iyiki varsınız...

Cevap: teşekkürler Can Bey

arkadaşlar,bende OR700 klavyemi PLUS yaptım.bu konuda saygıdeğer yardımlarını esirgemeyen Can Başar ağabeyime ve Salim kardeşime sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.iyiki varsınız...

şimdi plus oldu 2ay sonra bakalım ne olur ben or700v2 aldım 3ay sonra plus çıktı 1koyun 5 deri misali yetişebilirsen yetiş:):):):D

Sayın Can Hocama bende katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

şimdi plus oldu 2ay sonra bakalım ne olur ben or700v2 aldım 3ay sonra plus çıktı 1koyun 5 deri misali yetişebilirsen yetiş:):):):D

Çok üzgünüm ama plus final modeldir. yılbaşından sonra v1 ve v2 ler modifiye edilmeyecek ve sadece yeni satılanlar v2 plus olacak.

Bakalım biz ne zaman Plus yaptırabileceğiz... Yinede bu tür yenilikler her şeye değer. Başta Can bey olmak üzere tüm emeği geçenlere bir kez daha içten teşekkürler.

valla edilmesin zaten edildigi kadar modifiye edildi modifiye edilecek bi yeri kalmadı artık biraz fiat farkı ile yeni modeller üretilsin bence ve ses kalitesindede korgu yakalasın en azından pa80 iyakalsın tabiiki biraz fiat farkı olacaktır bu da sourun olmayacaktır kullanıcı ya tabiiki or700 gibi sonradan 5kere modifiye edilmesin yahu bi dügüne gidiyoruz adama aleti anlatana kadar canımız çıkıyor benimki700 bemiki700tr benimki700trv2 benimkior700trv2plus yahu hepsi birbirine benziyor bunların tpkısının aynısı aga tamamda sendekinin çipi bendekinin çipinin ukudugunu okumaz böle uzayıp gidiyor herhalde ne demek istedigimi anlamıştır can başar bey kulanıcı da bıktı bu işten artık sürekli para ödemekten

Ben Can hocamıza çok teşekkür ediyorum.Çalışmalarını takdir ediyorum.Yamahanın or700 modeline çıktığından bu yana kullanıcılarına hep destek verdiğini gördüm.Bende 2010 yılında bu org ile tanıştım.
Bir orgu satması ve tekrar sıfırdan org alması herkes için kolay değildir.Ama bir orga bir destek veriliyorsa o desteğide verenlerin gönüllerini kırmak, çalışmalarını kötülemek son derece yanlıştır. Sizin istediğiniz başka bir model veya marka ise gider alırsınız ama güncellemeye verilen hizmetleride kötülemeyi son derece yanlış buluyorum.Bu bir pazardır ve isteyen gider sıfırını alır isteyen orgunu güncelleştirmeden mevcut versiyonda kalır.İsteyen güncelleştirmelerine devam ederek kullanmış olduğu orgun modelinde güncel kalır.Ayrıca benim bildiğim kadarıyla Can hocam org üretimi yapmıyor ama piyanoçal isimli üye ise yeni bir model org istediğini söylüyor.Ama yanlış kişiden böyle bir üretim isteğinde bulunuyor diye düşünüyorum piyanoçal arkadaşımız bana kızmasın ama umarım yanılıyorumdur.
Hergün gelişen teknolojide değişik yenilikler ile karşılaşmaktayız.Bugün teknoloji ilerlesede biz tüketiciler bu teknolojiye ekonomik yönden yetişemiyoruz.Mesela hoşunuza giden herhangi bir elektronik cihazı almak istiyorsunuz fakat ücreti sizin bütçenizi aşıyorsa alamazsınız. O zaman siz niye bütçenize uygun çalışmalar yapan uzmanlara buradan karalamalar ve kötülemeler yapıyorsunuz ki? Markayı da beğenmiyorsanız kimse size bu markada kalın veya illaki bu markayı veya modeli alın da demiyor.Herkesin bir tercihi vardır.
Yamaha'nın OR700 modelinde hem mp3 okusun veya edi zurna olsun gibi çeşitli istemlerde bulunan arkadaşlar vardır.Bu arkadaşların içerisinde gerçekten Can bey'den OR700'de şu olsun bu olsun deyipte sonradan bu istekler gerçekleştiğinde ve isteyenler bunun için müracaat edebilir denildiği zaman da geri tekrar vay efendim niye bu orga modifiye yapıyorsunuz diye kızılıyorsa çok üzülürüm.Gerçekten Can hocamız ve ekibi istenilen şeyleri rabet edilen şeyleri yaptığı için bu sefer forumlarda farklı bir üslupla karşı karşıya kalıyor.Destek veren ekibe bazı kötü söylemler ile mevcut modelde gerçekten yenilik isteyenlerin önünü tıkayacak ve artık or700'ü ya satılmaz edecek ya da sadece sıfır alanlara destek verilecek bir org durumuna getirilmeye mi çalışılıyor.Söylemleri ile kendilerini ve kurunun yanında yaşta yanar misali beğenip takdir edenleri de zor durumda bırakan açıklamaların yapılmasına çok üzülüyorum.Org,Uydu alıcısı vs... gibi elektronik cihazlarda zaten belli bir noktaya kadar destek verilebilir.Bu destekler günün teknolojik şartlarına uygulanabilirliği kadar değişiklik yapılabiliyor.Belli bir noktadan sonra destek zaten verilemez olacaktır.Örnek olarak ise günümüzde uydu sektöründe HD Mpeg4 cihazlara geçiliyor ve siz kalkıp SD Mpeg2 cihazları Mpeg4 HD cihazlara çeviremezsiniz çünkü tunerleri ve yazılımları farklıdır.Eskiden analog Receiver vardı DVB dijital yayına geçildi ve analog cihazlar çöplük oldu.Şimdi ise HD'ye geçiş başladı ve hem mpeg2 hem de mpeg4 HD ikisini birlikte çalıştıran cihazlar piyasada.Yarın ise daha iyi bir teknoloji ile karşı karşıya kalacağız.Önceden orglar disket sürücülüyken bugün usb 2.0 ile çalışan modellere harddisk takılabilen modellere gidiyor.Şimdi ise usb 3.0 çıktı yarın ise bu teknolojiye uygun orglar üretilecek veya sonradan da takılabilme imkanı varsa takılacaktır.Bir sürü marka ve model piyasada yarışmak zorundadır.

plas ta ne arkadaş bende or 700 var ama or700plas nedir

plas ta ne arkadaş bende or 700 var ama or700plas nedir

sanırsam sizin orgunuz or700 v2. bu onun bir üst modeli içine sampleler atıldı ve yeni kitler. bu da aleti değiştirdi. saundu ve ses ritim yönünden alet çok değişti harika bişey oldu aşagıdaki linkte butun açıklamaları var onları incelerseniz anlarsınız. SAYGILAR.

LİNK: