• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Technics KN3000 Türk Ritimleri

Cevap: Technics KN3000 Türk Ritimleri

KN 2000 KULLANICILARINA yardımcı olayım...... dd disket 720kb hd her iki tarafında delik 1.44 olan diskettir...
pc nizin flopisine hd 1.44 disketi takmadan önce disketin sağ deliğini önlü arkalı olarak bantlıyoruz bu durumda hd disket dd yani 720 kn2000 uyumlu oluyor...
Bilgisayar dilinde 1.44kb lık disketi 720kb yapıyorsunuz yani....
takmış olduğun disket hd olduğundan yani 1.44 dd olmadığı için 720kb kn 2000 ni görmez
hd disketlerinizi kn 2000 nin okuması için yukarıda anlattığım işlemi yaparak dd 720kb haline getirmelisiniz...
diğer sekliyle söylediğiniz gibi kn 2000 disketlerinizi kesinlikle okumaz bilgine...
hd 1.44 disketinizi sağ deliğini önlü arkalı bantladıktan sonra pc nizin yada 1.44 720kb harici disket sürücünüze takın....
1.pc nizden BAŞLAT menüsüne cmd yazın....
2.ENTER A...BASIN...
3.ÇIKAN EKRANA....
4.format a: /fs:fat /t:80 /n:9 u kopyala yapıştır...
5.ENTER A BASIN sorduğu soruya KN 2000 YAZIP ENTER ok dedikten sonra bekleyin....
6.Disketiniz kn 2000 orguna göre formatlamaya başlıyacaktır bekleyin...
7.formatlama işlemi bittiğinde diskete masa üstüne almış olduğunuz yada indirmiş olduğunuz ritimleri zip dosyasından çıkararak bir diskete 9 veya 10 ritim yükleyin.. 8.Diskete aldığınız ritim ve sesleri orgunuzun disket sürücüsüne takın okuyacaktır....
9.Orgunda formatladığınız hd disketi pc sağ deliği bantlamazsanız okumaz...bilginiz olsun 2000 arızalandıgında bir sorun yasarsan kendim tekniker ve müzisyenim benden yardım alabilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Technics KN3000 Türk Ritimleri

Tesekkürler arkadaslar bakalim kn 5000 e olacakmi :)

Arkadaşlar KN 901 de çalışacak ritm disketi arıyorum yardımcı olırmusunuz...teşekkürler.

Arkadaşlar bilgisayarda dosyalarını araştırırken Technics KN3000 Türk Ritimleri Elime denk geldiler, bende sizlerle paylaşmak istedim.

Paket içindeki ritimler.
Vahte
Roman
Ciftetelli
Oryantel
Horan
Lambada
Disko
PopRock
Bolero
Jota
Raspa
Tarantella
Sevillana
Selamlar saygılar değerli kardeşim senin paylaşmış olduğun technics kn 3000 türk ritimlerini indirdim çok teşekkürler. Elimde bulunan technics kn 7000e okutmaya çalışacağım. Hakkınızı helal edin Allah'a emanet olun tekrar çok teşekkürler Saygılarımı sunarım.