• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sorunsuz pa800

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sorunsuz pa800

Çatlak patlak yok. Hoparlör panjurlarında, ellerin çok sık temas ettiği yerlerde paslanma söz konusu, pitch bender'ın üst tarafında parmağımın ucu kadar bir boya deformasyonu var. Açılırken ekranda v.2 yazıyor,versiyon konusunu başka nasıl kesinleştirebileceğimi bilmiyorum.
Bu arada çeşitli illerden onlarca talibi var ancak, kargo ile satış düşünmüyorum.

Günceldir arkadaşlar.

2010 yılı 6.aydan sonra çıkan ve seri nosu 6025... ten sonraki aletler 2. versiyondur öncekiler 1.versiyondur.1.ve 2. versiyonun tek farkı 1. versiyonda ekran floresan aydınlatma 2. versiyonda led ekrandır .

Açılırken ekranda yazan V2 nİN anlamı nedir?

Açılırken ekranda yazan V2 nİN anlamı nedir?

açılırken yazan v2 sonradan os olarak yüklenen sistem update olan 2.0 veya 2.01 veyada 2.02 dir.1.versiyonada yüklenebilir 2.versiyonlar zaten direkt 2.01 olarak gelmiştir ve şuanki en son gelen sıfır kutu cihazlarda 2.02 olarak gelmektedir

Hocam yanlış anlaşılmasın, iddia etmiyorum. Yalnız benim bahsettiğim V2 os değil. Üstte V.2 yazıyor, altta da os 2.01.
Ama dediğiniz gibi 2010 yılı sonrası v2 ise; benim cihaz 2008 çıkışlı.

Güncel ve elden satılıktır.

Hocam yanlış anlaşılmasın, iddia etmiyorum. Yalnız benim bahsettiğim V2 os değil. Üstte V.2 yazıyor, altta da os 2.01.
Ama dediğiniz gibi 2010 yılı sonrası v2 ise; benim cihaz 2008 çıkışlı.

kardeşim o os nin altında yazan 2008 ibaresi sizi yanıltmasın o os restarasyonun çıkış tarihidir.orgun çıkış tarihi anca fatura ile yada dtl aracılığıyla öğrenilebilir.

hayırlı satışlar fiyat uygun...

kardeşim o os nin altında yazan 2008 ibaresi sizi yanıltmasın o os restarasyonun çıkış tarihidir.orgun çıkış tarihi anca fatura ile yada dtl aracılığıyla öğrenilebilir.

hayırlı satışlar fiyat uygun...
2008 Çıkışlı deyişimin nedeni orada yazması değil. Cihaz 2008 de alındı. ( Sıfır)

Cihazın yeni satış fiyatı 3450 Liradır. Acil değil ve pazarlık yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...