• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sonunda G600 ekran ışığını değiştirdim

Cevap: sonunda G600 ekran ışığını değiştirdim

abi açaba şu dtl nın nosunu veya sitesi avrsa nerden irtibata geçebilirim banada söylermisiniz benim g600 ün ekranı komple bittide.

DTL SERVİS TEL NO LARI: (212) 293 86 88 VE 89 internet adresi

Sağolun arkadaşlar bende 70 tl verdim 10 tl de kargo 80 e mal oldu. Ama önemli değil aletim oldukça temiz pa 800 alacağım vede g 600 ümü asla satmayacağım 12 yıldır kahrımı çekiyor tık bile demedi (ekran haricinde.)

arkadaşım bende yıllarca kullandım çok ekmeğini yadim ,yok fiyatına gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşa vermiştim insanın içi bir tuğaf oluyor g600 ün yeri bambaşka hayırlı olsum yeni ekranın. slm

mübarek ses olarak güzel alet de şu ses potansı,ekran,sviç ve düğmelerinin arızası olmasa süper bir alet olacaktı.ha bir de yeni bir çalışma yok.aletin piyasaya çıktığı yıllarda büyük bir çalışma yapılmış ve orda kalmış.aynı ritim ve sesler.en fazla 6 ay sonra insan bıkıyor.bir süre kenarda duruyor sonra tekrar akıla gelip çalmaya başlıyor insan.aslında gw8 de aynı özellikler fazlasıyla var ama g-600 ergonomik yapısı ile aynı değil.yani gw8 küçük dev g-600 ün yanında.aynı ebadda olsa satmazdım gw8 i.ne zaman sahneye koysam millet dalga geçiyordu bu nedir diye.belki çooook temiz g-600 bulursam sanmıyorum tekrar alabilirim.sadece sesleri için.piyano sesini çok severim.alırsam 5.g-600 üm olur.hepsinde yukarda bahsettiğim arızaları sık sık yaşadım.yaşlılıktan sviç ayakları sık sık kırıldı ve aletin içine çökük kaldı,ses potansı açıp kaparken kısa zamanda gitti,ekranlar gitti.DTL de ekran bulamadım.zuhal müzik rolan servisi imiş oraya gönderdiler,gittim nerdeyse bu aletin adı orda hiç duyulmamış gibi geldi bana.sonra 300 tl.ye zor sattım aleti.hiç arıza yapmadı diyenlere inanasım gelmiyor.özellikle ses potansı ve SVİÇlerin orjinal sağlam kalması mümkün değil.zaten bu aletlerin başka arızası pek olmaz.ben hiçbir gazinoda g-600 çalan görmedim.sadece mahalle kına ve düğünlerinde laptopun yanında kullanıldığını görüyorum.yani hala bu aletle iş bitirenler muhabbeti bu yazdığım durumlarda.en düşük alet olarak pa80 kullanılıyor.yaptığım araştırmalarda.zaten halen fiat olarak belli oluyor.nostaljik olarak düşünülebilir bir alet g-600.