• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfırdan FARKSIZ Korg Pa800

mehmetcik19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800,elektro bağlama,darbuka
ORG 3800 TL YE SATILMIŞTIR.

MÜKEMMEL KORG PA 800; ORG SEHPASI HEDİYEMİZDİR.

SIFIR YA DA SIFIR GİBİ KORG PA500 TR İLE TAKAS EDİLEBİLİR...

HOBİ AMAÇLI OLARAK 2 SENE ÖNCE AĞUSTOS 2009 DA MELOMANİ MÜZİK'DEN ANKARA'DAN ALINMIŞTIR,ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM,ACİLEN PARAYA İHTİYACIM OLDUĞUNDAN DOLAYI HOBİ AMAÇLI BU LÜKS ORGU SATIYORUM,FATURASI İÇİNDEDİR,HİÇBİR SORUNU YOKTUR.YANINDA KİLİT KOLLU ORG SEHPASI HEDİYEDİR.BİR DE KILIFI.

ORGUN SORUNU,BOZUKLUĞU,ÇİZİKLİĞİ HATTA EN UFAK BİR TOZU BİLE BULUNMAMAKTADIR,EVDEN 1 GRAM DIŞARI ÇIKMAMIŞTIR,HEP EVDE KUTUSUNUN İÇİNDE DURMUŞTUR,KESİNLİKLE KULLANILMAMIŞTIR.

KESİNLİKLE ÇOK TEMİZ SORUNSUZ,GÖZÜ KAPALI SIFIR DENEN BİR ORG.RESİMLERDEN DE ANLAYABİLECEĞİNİZ ÜZERE ORGUN TUŞLARI BİLE BİR ÇİZGİ GİBİDİR KULLANILMADIĞINDAN,TUŞLARI TERTEMİZ SIFIR IŞIĞI YANSITAN TERTEMİZ ALET,PITCH BEND İ MÜKEMMEL,TERTEMİZ,ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN ACİLEN SATILIKTIR.BU ORG KAÇMAZ.

ANKARA İÇİ TERCİHİMİZDİR.
Ekleme 09.09.2011-13:50
Mesaj sahibi Kaan KANDEMİR arkadaşımız ile yaptığım telefon görüşmesinde gerçekten görülmesi gerektiği olan bir klavye olduğundan 4000 TL olarak fiyat istiyor. Fiyatını soranların bilgisine...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sıfırdan FARKSIZ Korg Pa800

Fiyat nedir?

Fiyatıda belirtinki düşünen almak isteyen arasın

bencede fiyat önemli... ne istiyorsunuz.. çorumdan..

fiyatı nedir vede artıları varmıdır. (MP3 board, 64 veya 128 veya Hd gibi)

.
Ekleme 09.09.2011-13:50
Mesaj sahibi Kaan KANDEMİR arkadaşımız ile yaptığım telefon görüşmesinde gerçekten görülmesi gerektiği olan bir klavye olduğundan 4000 TL olarak fiyat istiyor. Fiyatını soranların bilgisine...

valla benm arkdaş satamadı 3500 e garantisi varmıs daha aletin
pa800 05425119508 ihtiyacı olan varsa

arkadaşlar kusura bakmayın da benim aletim herkesinki gibi değil resimleri var gösterebilirim,hatta anakrada olanlar bizzat gelip görsün,üniversite öğrencisiydim,aldım org evde yattı
Org bildiğiniz sıfır gözünüz kapalı sıfır dersinzi eminim
Ne düğüne ne falana filana gitti
bırakın bunları evimden dışarı çıkmadı,kılıfından dışarı çıkmadı,emo set alacaktım çalmak için,set alamayınca org yattı durdu evde...
Ve ben ünviersite öğrencisi olarak çok gereksiz geliyor alet,evde boşu boşuna yer kaplıyor ama değerini de vermek lazım arkadaşlar
pitch bend veya ram sorununuz olmayacak en başta

kesinlikle aletime güveniyorum,ederi fiyatı budur arkadaşlar,tamamen sıfır oalrak düşleyin yani...
çalgıcı çengici değilim,ünviersite öğrencisiyim org evden 1 gram dışarı çıkmadı
aletimin arkadasındayım,millet pahalı derse desin,bu fiyatı hakeden bir alet ise hakkını vermek gerekir

ilanım günceldir