• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SIFIR AUDYA5'i SATIYORUM

Tayfunalbuz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama XP-50 A-1000TRYamaha Audya5
Arkadaşlar resmini koymadım. Çünkü parmak izi bile bulamazsınız. Sahneye hiç çıkmadım. Madden çok sıkıştım. Çok üzülerek satıyorum. 3000 Euro peşin para verdim. 8000 TL

Cevap: SIFIR AUDYA5'i SATIYORUM

Bir arkadaşa haber verdim.AUDYA almaya niyetliydi.Durumum olsa ben alırdım.Hayırlı satışlar diliyorum.

Teşekkür ederim

hayırlı satışlar abi.

Audya5 7.500 TL ye satılmıştır. İlginize teşekkür ederim. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Audya5 ile ilgili soru sormak isteyen arkadaşlarımız olabilir. : 0 543 330 05 66

jet.to.jet.. teşekkür etmişsin. yoksa sen mi aldın dostum?. Yemin olsun sen aldıysan yarın okul cıkısı gelirim eregliye görmeye :)) deli cihaz diyorlar audya5'e

ilgileniyorum ama daha almadım dostum. Fikirlerim karışık. Belki bk5 ile bu sezona devam edebilirim. Bizim için en önemlisi 2/4 dügün. Kendim bi iki dört hazırladım durum kit,saund,ziller ömexr. Prc emo, intro .2.3.4 darbukalar mürhem'den oluşuyor. Bu ritim tutarsa yada yöremize uygun 2/4 ritim yazılırsa bk5'e hep devamda edebilirim. Telden giriyororum paylaşım yapamıyorum burda. Bi ara görüşelim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun