• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ses düzeni arıyorum.

torukmakto

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland BK-5or&roland g-1000
değerli dostlarım.kısmetse bu sezon düğünlere çıkmayı düşünüyorum.bana 2 tane 500 lük kolon ve bunları kaldıracak bir power mixer mikrofon kablolar kolon ayakları falan.bütçem maximum 2000 tl.temiz elimde patlamayacak tamir görmemış cihaz ariyorum..1000 tl peşin kalanı kredi kartina taksit..yardımcı olmayı düşünen arkadaşların telefonunu bekliyorum...5326931678....mustafa bayram...saygılar.

Cevap: ses düzeni arıyorum.

valla abi benimkileri 900 e veriyorum power mixser idare eder sana iki kolonuda mon.tör olarak kullnabilrisn

değerli dostlarım.kısmetse bu sezon düğünlere çıkmayı düşünüyorum.bana 2 tane 500 lük kolon ve bunları kaldıracak bir power mixer mikrofon kablolar kolon ayakları falan.bütçem maximum 2000 tl.temiz elimde patlamayacak tamir görmemış cihaz ariyorum..1000 tl peşin kalanı kredi kartina taksit..yardımcı olmayı düşünen arkadaşların telefonunu bekliyorum...5326931678....mustafa bayram...saygılar.

arkadaşım söylediğin şartlarda müzik mağzalarından sıfır tessat ayarlarsın ikinci ele bakma ama sıkışıp kalite bişeyler satan olursa başka

Usta benım aıle sebeplerınden dolayı bırakmam gerekıo 4 adet das marka 600 700 at hprlerım war. yanında crazy kup startech anfı veryorum uygun fıyata bırakcam ısın gorulcekse konuşalım.. kolon mıkrıfon kablo ws hepsı ıcnde

konuyu okurken dikkat ederseniz...1000 tl peşin..1000 tl kredi kartına taksitle diyorum...bu şu anlamada geliyor..bana satış yapacak arkadaş cihazını yenileyecek muhtemelen...alışveriş yaptığı müzik marketten 1000 tl sini benim kartla çekebilir...1000 tlde peşin weririm...tabii kaliteli bişeyler arıyorum bende..elimde patlamasın..bikaç sene bende ekmek yiyeyim...2000 tlye sıfır cihazda alıyorum..fakat ben biraz daha kaliteli olsun istiyom.. 2 tane 500lük kolon ve bunların hakkını verecek mixer anfi...ve sarf malzemeleri...saygılar...

1500 ver al götür dayı

kardesim 1000 tl pesin verirsin gerisine taksit imkanı saglarız,(iki adet servo kabin üc yollu tiz korumaları mevcut fiyatı 950 tl) (bir adet behringer 2222 dec mixer,istersen naphon 700 watt yatık mixer ikisininde fiyatları 600 tl) (bir adet behringer 2400 watt power anfi fiyatı 800 tl)(bir adet JBL yatık mixer anfi 800 watt fiyatı 600 tl) kablo ve mikrofon benim hediyem olur iclerinden sec ve kendine uygun olanları bana bildir saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
gelip görmeden karar veremeyiz..nerede oturuyorsunuz...yakindaysa gelip görelim. bensakaryadayım..

kardeş cihazda, tamır,kolonlarda sargı yapilmişsa işime yaramaz.yok tamir görmemiş diosan tel var orda ara konuşalim.

teklif veren arkadaşlar cihazların güncel resimlerini koyarlarsa daha iyi olur..bide ben sakaryadayım..yakın yerler tercihim..en fazla istanbul...saygılar..