• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

servisler uyarı

• Konbuyu başlatan artika
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
öncelikle bütün arkadaşlara aletletlerine iyi bakmalarını öneriyorum spnra bozuldumu servisle uğraşmak gerçekten bi dert olabiliyor bu aslında bütün servis hizmet veren yerlerlede ilgili her tüketici olarak halarımızı bilmemiz gerekiyor dtl servisde burda biraz zorluk çıkart tı açıkça sonra hallettik ama benim uyarım burda lütfennnnn herkes aleti tamir gördükten sonra servis fişini makbuzunu almayı unutmayın bu size ilerde aletinizin servis geçmişin de çok yaralı olacaktır bunlaı almadığınız takdirde hiç bir hak talep edemeyeceksiniz ne yazıkki çünkü bu konuda serviler işi malesef yokuşa sürmek yolunu tercih edebiliyorlar her servis için geçerli olmasada bu siz yinede belge fiş makbuz gibi şeyleri alın ve saklayın bu sizin en doğal hakkınızdırrrr

Cevap: servisler uyarı

Bir ürün servise gitmesi serviste işlem görmeside sıkıntı ..Çok şükür orglarım servis görmedi ama telefon beyaz eşya araba bunlar gördü...Ama bildiğim bir şey var ki mağaza ürünü satmak için her yolu dener neredeye elli takla atar, bizim ülkemizde sıkıntı şudur ki mal veya hizmet satmada gösterilen performans satış sonrasında gösterilmemesidir....Önce illaki bir kullanıcı hatası ararlar onu sana ithamda bulunurlar baktılar oradan çıkış yok sanki istemeye istemeye iş yaparlar...Garanti malı ise neredeyse hiç yapmak istemezler ...Arabamdan beyaz eşyalarımdan biliyorum ama garantiden çıkmışsa istediğin işi istediğin gibi yaptırırsın sonuçta servis parası malzeme parası veriyorsun ya işte o zaman gönlünce iş yaptırırsın ama tabiki paranla...Tüketici haklarımızı maalesef bilmiyoruz bir çok konuda ki haklarımızı bilmediğimiz gibi..Saygılarımla

ne yazıkki haklısınız satış sonrası hizmet çok önemli bir firma sattığı malın arızalandığındada arkasında durmalı bu ticaret bile olsa müşteriye saygı birinci planda olmalı her firma bunu yapsa prestiji oldukça artar yurt dışında bu işler böyle yürüyor en azından ben böyle biliyorum umarım türkiyedede bu işler böyle olacak yoksa firmalara güven kalmaz

DTL İle İlgili Ne Gibi Sorun Yaşadınız. BK5'i Pitch Bender Sorunu Dolayısı İle Götürdüm Olduğu Gibi Bender'ı Değiştirmişler Garanti Kapsamında Ertesi Gün Aldım Tek Sorun Yaşamadım.