• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satlık evde kullanılmış 7 aylık or700v2

mahirsaygi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2
evden dışarı çıkmamış, 7 aylık or700v2 orgumu 1750 tlye satıyorum. üstüne para koyup yeni bir şeyler almayı düşünüyorum. org sorunsuzdur. bir ara sağ hoparlörden cızırtı gelmişti. fabrika ayarlarını yüklediğimdenmidir nedir düzeldi. kutusu kitapçıkları, cdsi gıcır gıcır bekliyor. ben ev kullanıcısıyım. bu yüzden sattığım aletler temizdir. görme engelli olduğum için fazlan uğraşamam. ankara benim tercihimdir. ama almak isteyen ciddi alıcılar olursa her yerden arayabilirler. saygılarımla.

Cevap: satlık evde kullanılmış 7 aylık or700v2

Çok iyi bir fiyat vermişsiniz hayırlı satışlar.

fiyat çok makul alana hayırlı olsun. hocam zaten o hoparlörden gelen cızırtı hepsinde var. sorun değil o...

bol satışlar fiyat piyasanın çok altında resimlerini koyabilirmisiniz?

kardeşim ben görme engelliyim. resim çekip eklemek gibi bir şansım olmayabilir. şu kadarını söyleyeyim aletin üzerinde hiçbir sorun yok. ekranın üzerindeki jelatin bile duruyor. alet evden dışarı çıkmadı. ben öğretmenim. arada bir kafa dağıtmak için evde çalarım. şu ana kadar a300 tr, roland e96, gem vk2000 sattım hiçbirinden olumsuz bir geri dönüş olmadı. alana hayırlı olsun. böyle ikinci el temiz alet bulmak gerçekten zor.

hayırlı satışlarınız olsun.verdiğiniz fiyata en kısa zamanda satılcağına inanıorum ama or700v2 nin piyasası böylece daha da düşmüş oluo diyecek bir şey yok yamaha kullanıcısı olarak bu duruma çok üzülüyorum şimdi bende satacak olsam bu günden sonra 1750 den yukarıya veremem aynı fiyata vermek zorunda kalırım zamanında sıfır olarak 2500 lira verdim şimdi bak 750 lira zarar:)

görme engellisin pekala yazılanı okuya biliyosun resimleri ekleye bilirsin o zaman ayrıca fiyat çok aşagıya çekilmiş 1750 tl bence bu işte bi yanlışlık var

tyros 2 var takas düşünürmüsünüz

İlan güncelmidir acaba?