• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık yamaha tyros 2 uygun

egemendezgin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
slm mrb arkadaşlar yamaha tyros 4 black edition aldığımdan dolayı üzerinde çok emek sarfettiğim yamaha tyros 2 orgumu satıyorum alet temizdir çok özel sesler ve ritimler yanında verilecektir ritimler kesinlikle piyasa değildir sınıfında ritim üzerine iddalı konuşuyorum tyros 4 le kapışırım sesler tabiki kıyaslanamaz ama sesleride dinlemenizi tavsiye ederim gelin aleti görün deneyin öyle karar verin resim koymuyorum alete güveniyorum alacak olan gelsin baksın öyle alsın tyros 2 4000 tl istiyorum hoparlörlü isterseniz onda güzellik yapıcam 4250 çok az bi pazarlık yapılır sünnettir yalanı sevmem aletin değerini söylüyorum istanbuldayım tel 05363115121

Cevap: satılık yamaha tyros 2 uygun

hayırlı satışlarınız olsun...

saol tşk ederim hayırlıs olsun

ilan güncel

4000 tl ve t2 :) lütfen biraz mantıklı fiiyatlar arkaaslar.o paraya t3 alabilriz.

egemen abi 3.000 tl başka bi tyros2 pazarlık yaptım salı günü gelicek.hoparlörler beraber 3200 tl verebilirim.p.tesi gününe kadar haber verirsen senin aleti alırım.

Moderatör tarafında düzenlendi: