• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik yamaha or700tr v1(full setli)

TOCCATO

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700tr v1, yamaha tyros2
kapalı kutu aldığım ve uzun süredir kendim işlediğim or700tr v1 olan cihazımı satıyorum.aletin en ufak bi sorunu yoktur.alette full set yüklüdür.usb içindekilerle birlikte vereceğim.hiçbirşey yapmanıza gerek yok.aç kullan şekilde alet.ritimler ve sesler olduğundan daha güzel ve kulağı doyurucu.içerisinde efecktler tam birr şekilde işlenmiştir.piyasada olmayan efecktler vardır.reklam amaçlı yazmıyorum bunları.ama gerçektende gece gündüz uğraşıp aleti belli bi konuma getirdim.birçoğumuzun belki zamnı olmuyo işlemeye.ama ben oturdum uğraştım birşeyler yaptım.bu konuda alet idaalıdır.garantisi hala devam ediyo.ve sorunsuzdur.üzerinde jelatini hala duruyo.isteyen çıkarıp sıfır niyetine kullanabilir. bilgi almak isteyen arkadaşlar lütfen msnden ulaşsınlar.herşeyiyle birlikte verecem.kutusu bile duruyo.kapatıp veririm.satma sebebimi merak edenler varsa eğer.iş değişikliği nedeniyle satıyom.artık müziğe bi nevi elveda dicem.

childfighter_1903@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Frden slmlar hadi hayirli satislar olsun eger degismek isdersen tyros 2 veriyim uezrinede 1000 euro nerdesin hehehehe

Hocam konuyu yanlış bölüme açmışınız konu içeriğiniz standarda uygun değildir aşağıdaki linkteki konuyu inceleyerek konunuzu düzenleyiniz genel moderatör arkadaşım konunuzu gereken bölüme taşıyacaktır.Hayırlı Satışlar.

yalçın hocam.haklısınız aslında burası satış yapabilmek için tasarlanmış bi bölüm değil.ama yamaha ile ilgilenen arkadaşlar hep burada.ilan bölümüne pek bakan yok.buradan daha iyi görünür ve alış satış daha kolay olur diye buraya açtım.ama eğer kurallara aykırı birşey varsa moderatör arkadaş ilgilenirse sevinirim.kurallara uymak görevimiz.içerik olarakta bi yanlışım varsalütfen uyarın.ilginiz için teşekkürler.

yalçın hocam.haklısınız aslında burası satış yapabilmek için tasarlanmış bi bölüm değil.ama yamaha ile ilgilenen arkadaşlar hep burada.ilan bölümüne pek bakan yok.buradan daha iyi görünür ve alış satış daha kolay olur diye buraya açtım.ama eğer kurallara aykırı birşey varsa moderatör arkadaş ilgilenirse sevinirim.kurallara uymak görevimiz.içerik olarakta bi yanlışım varsalütfen uyarın.ilginiz için teşekkürler.

Anlayışınız için ben teşekkür ederim hocam imkanınız varsa fotoğraf eklerseniz çok iyi olur hem alıcı için hem de satıcı için faydalı olur. Bir de fiyat belirtirseniz iyi olur. Hayırlı Satışlar olsun hocam inşallah en kısa sürede satarsınız kolay gelsin.

teşekkürler yalçın kardeş.en kısa zamanda resim eklerim.ama gerek duymadım resime.bildiğimiz or700trv1.yani resimde olsa bilinen i alet diye.ama en kısa zamanda eklerim.fiyat konusu özelden veriyom.isteyen msn eklesin isteyende özelden yazsın.ilginiz için teşekkürler.satma niyetimde dediğim gibi bu işi bırakıyom.başka bi iş nasip olursa.

ilan günceldir.

Hayırlı satışlar sevgili arkadaşım. Umarım işlerin yolunda gider.

sağolsın ruhi hocam.inşallah iyi birini bulur.

üstatlarım aman orglarınızı değerinden aşağı satmayın inanır mısınız ben 1600tl ye sattım pişmanım öyle gerektiriodu ama or700lerin piyasası böyle olmasa gerek