• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık takaslık roland G 70 ful inanılmaz temiz

samsonthe

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4 yamaha s 90
Arkadaşlar görmeniz lazım inanılmaz tertemiz alet 2 gb expansion kartı var yüzlerce g 70 yeni yazılmış güncel türk ritimleri üzerinde yüklü..tekerlekli sıfır keyside var tyros 2 ile takas edebilirim cihaz kullanılmıyor adeta sıfır yerinde görün alın cihaz adapazarında arkadaşlar nakit 2500 tl ciddi alıcılar bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 0537 620 98 14 pazarlık payı yoktur görmeniz lazım son derece temiz nokta hatasızdır keysi kartı ful olarak teslim edilecektir...lütfen manasız tekliflerde bulunmayın sadece yamaha orglarla takas edilir öncelik terciğ tyros 2 dir görmeden dokunmadan almayın son derece temizdir resim servere yükleyemedim isteyene ciddi alıcılara cihazı netten kameradan gösterebilirim

Cevap: satılık takaslık roland G 70 ful inanılmaz temiz

hayırlı satışlar abi

2 gb expansion kartı var
Millet yanılmasın. Bu hardisk tarzı yedekleme için.Ses falan sample yülemek için değil.Batı seslerinin ilavetakıldığı bir slotu var. Bu kartlar parayla satılıyor.

Millet yanılmasın. Bu hardisk tarzı yedekleme için.Ses falan sample yülemek için değil.Batı seslerinin ilavetakıldığı bir slotu var. Bu kartlar parayla satılıyor.

evet mustafa abi parayla satılıyor doğru ama bunun yanında beraberinde vereceğim

Roland 2 gb pcmcia tipi karta ritim ve editlenmiş sesler, performanslar kaydediliyor. Sample konamıyor. Expansion board dediğiniz zaman srx tipi birçok çeşidi olan ve ilave sesler içeren modüller akla geliyor. Sanırım siz birincisini kastediyorsunuz.

Roland 2 gb pcmcia tipi karta ritim ve editlenmiş sesler, performanslar kaydediliyor. Sample konamıyor. Expansion board dediğiniz zaman srx tipi birçok çeşidi olan ve ilave sesler içeren modüller akla geliyor. Sanırım siz birincisini kastediyorsunuz.

günceldir.....

günceldir.....

günceldir.....

günceldir.....