• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Klavyeler [ Yüksel Müzikevi ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Satılık Klavyeler [ Yüksel Müzikevi ]

ilan gunceldir Temiz Satılık Elimizdeki Orglarımız Korg pa800 Pa1x pa80 Pa55 Pa50 İ30 Roland G 600 Hoporlör PowerMixer Power Küp Anfi Ve Seslendirme Işıklandırma Sistemleri Mevcuttur

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilan gunceldir Temiz Satılık Elimizdeki Orglarımız Korg pa800 Pa1x pa80 Pa55 Pa50 Ketron Xd9 Roland G 600 Hoporlör PowerMixer Power Küp Anfi Ve Seslendirme Işıklandırma Sistemleri Mevcuttur

ilan gunceldir Temiz Satılık Elimizdeki Orglarımız Korg pa800 Pa1x pa80 Pa55 Pa50 İ30 Roland G 600 Hoporlör PowerMixer Power Küp Anfi Ve Seslendirme Işıklandırma Sistemleri Mevcuttur Her Türlü Müzik Aletleri Alım Satım Takas Yapılır ( YÜKSEL MÜZİKEVİ FACEBOOK

ilan gunceldir Temiz Satılık Elimizdeki Orglarımız Korg pa800 Pa1x pa80 Pa55 Pa50 İ30 Roland G 600 Hoporlör PowerMixer Power Küp Anfi Ve Seslendirme Işıklandırma Sistemleri Mevcuttur Her Türlü Müzik Aletleri Alım Satım Takas Yapılır ( YÜKSEL MÜZİKEVİ FACEBOOK

Yüksel Müzikevi - Müzik Aletleri

iyi günler, Roland bk5or, Korg pa800, Korg pa600qt bu 3 orgdan birini almak istiyorum. Elimde çok temiz çiziksiz yamaha a300tr ve Sorunsuz temiz hiçbir sorunu olmayan Roland Exr46OR bulunmaktadır. Bu iki aleti takasta kullanırsam yukarıdaki aletlerden hangisine ne kadar fark öderim. Bu konuda bilgi veirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Elimde PA800 Var Saymış Olduğunuz Klavyelerden

iyi günler, Elimdeki klavyelerle takas olursa fark ne öderim.? Mail ilede bildirebilirsiniz. teşekkürler.

İlanımız Günceldir

İlan gunceldir Temiz Satılık Elimizdeki Orglarımız Korg pa800( 256 Remli Mp3 Bordlu ) Pa800 64 Remli ) Korg Pa1x Korg pa80 Korg Pa55 Korg Pa50 Yamaha A2000 Roland G 600 Roland E40 Hoporlör PowerMixer Power Küp Anfi Ve Seslendirme Işıklandırma Sistemleri Mevcuttur Not: Her Türlü Müzik Aletleri Alım Satım Takas Yapılır Tel: 0362 821 27 11 Cep Tel: 0545 979 57 73 0535 657 17 73 YÜKSEL MÜZİKEVİ Samsun / Salıpazarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...