• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık i30

• Konbuyu başlatan omur_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

omur_

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A 3000
yaklaşik dört ay önce almıştım 950 tl ye aldım hiç bir sorunu yok temizdir. ben yeni bir pc bileşenleri (anakart.işlemci vs) alıcam eyer almak isteyen arkadaş varsa benim ihtiyacım olan pc bileşenlerini kredi kartıyla alır isterse kaç taksitle alırsa alsın onu alan arkadaş kendisine göre ayarlar. tercihim ist içi (ayrıca iki tane anfi var alan arkadaşın işine yararsa bir tanesini hediye alarak yanında vericem)

tahir.omur@hotmail.com tel 05425178036

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: satılık i30

Merhaba
Ankaradan Burhan. Hangi pc parçaları istiyorsun? Org karşılığı temin edebilirim.
bdiktepe@gmail.com

Merhaba
Ankaradan Burhan. Hangi pc parçaları istiyorsun? Org karşılığı temin edebilirim.
bdiktepe@gmail.com

anakart s 1156 işlemci ram monitor gibi parçalar sen ankaradasın nasıl yaparız aslında benim tercihim alan arkadaş orgu görsün denesin öyle karar versin

anfinin özelliklerini yazarsan anfi alabilirim bilgisayar parçası veya nakit karşılığında ucuk olmaz ise elimde bilgisayar bileşenleri mevcut özel mesaj ile ulaşabilirsin bana.

anfinin özelliklerini yazarsan anfi alabilirim bilgisayar parçası veya nakit karşılığında ucuk olmaz ise elimde bilgisayar bileşenleri mevcut özel mesaj ile ulaşabilirsin bana.
anfi pek özellikleri olmayan bir anfidir benim bildiyim kadarıyla dikkat ettiysen orgu alacak arkadaşın işine yararsa iki anfiden birisini alabilir demiştim
ben istanbuldayım
anfi 1 AUX girişi 4 adet mic birişi bass ve treble ve 100 watts eyer işine yararsa ücretsiz verebilirim