• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rolandc gw.8 cilere kötü haber

halit-hoca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G 70
roland g.8 ciler başnıs sağ osssun KEŞANLI MUSTAFA saat 20.45 itibariyle GW.8 ile idari ticari ritmi sınayi tüm ilişkilerini kesti.en son beni arayıp yerim lan bu rolandı CİMBOM gibi bundan da bi cacık olmas deyip gw.8 i satıp çekti gitti..roland ailesi ve sevenleri olarak roland ın başı sağ osssun.GW.8 in tüm sevimliliğine rağmen TYROS ve ya KORG x3 puro ile ilişkiye girdiğini tahmin ediyorum.....aslında da haklı lan vallaa yane.....şimdi ilhan ı aracem haber sorcem...pax3 puro nun garabetine kapılıp gitmesin deye salcem peşine bizim ilhanı.......bu tyros ve korg u da ben makemeye vercem .cinconlu adnan polat ı hagi y le FENER yaktı sen de bizi yakma keşanlı gerçeklerden kaçılmas dön teslim ol......hökümettten gaçılmas.bi açılımda sana yaparlar işallla.
Roland a seslenyom bu komik politikanı deyiştir yafu.kendine açımıyosan bize acı be a.nedir senden çektiğimiz abicim ya. hökümetten yeni roland açılımları bekliyoruz. keşanlı geri dön yakma bizi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: rolandc gw.8 cilere kötü haber

roland g.8 ciler başnıs sağ osssun KEŞANLI MUSTAFA saat 20.45 itibariyle GW.8 ile idari ticari ritmi sınayi tüm ilişkilerini kesti.en son beni arayıp yerim lan bu rolandı CİMBOM gibi bundan da bi cacık olmas deyip gw.8 i satıp çekti gitti..roland ailesi ve sevenleri olarak roland ın başı sağ osssun.GW.8 in tüm sevimliliğine rağmen TYROS ve ya KORG x3 puro ile ilişkiye girdiğini tahmin ediyorum.....aslında da haklı lan vallaa yane.....şimdi ilhan ı aracem haber sorcem...pax3 puro nun garabetine kapılıp gitmesin deye salcem peşine bizim ilhanı.......bu tyros ve korg u da ben makemeye vercem .cinconlu adnan polat ı hagi y le FENER yaktı sen de bizi yakma keşanlı gerçeklerden kaçılmas dön teslim ol......hökümettten gaçılmas.bi açılımda sana yaparlar işallla.
Roland a seslenyom bu komik politikanı deyiştir yafu.kendine açımıyosan bize acı be a.nedir senden çektiğimiz abicim ya. hökümetten yeni roland açılımları bekliyoruz. keşanlı geri dön yakma bizi

hocam alemsiniz yaw vallahi :D :D

inşallah en kısa zamanda kötü yola düşmeden keşanlıyı bulurlar.zaman kötü malum.....he he....

gerçi keşanlının dönüp dolaşıp geleceği yer korg çu dükkanıdır.başkaları yine de pek heveslenmesin..........

ilk başta okuyunca keşanlı mustafa abiyi kaybettik diye anladım , korktum valla, Allahtan Halit Hoca'nın espirili anlatışı beni bu korkudan men etti. valla roland için büyük kayıp, keşanlı mustafa abi de haklı sonuçta roland bir yere kadar iyi ve yetersiz kalıyor. sağlam param olsa korgun pa2x modelini ya da pa3x modelini alırım.tyroslar da güzel.

roland dan bi cacuk olmaz.. dedim almayın roland araplara daha cok onem veriyor .. roland once bi durup duşunmesi gerek ben neden trdeki pazarımı kaybettim gelecek turkler icin adam gibi bi alet yapacak cok mu zor gw8 gibi biraz daha pratıkleşmiş 256 ram kullanılabilir bakın satmassa o zaman ben bıyıklarımı kesecem korg yamaha coğu herkes rolanda doner ama yok yapmıyor yapmıyorsa almayız bızde kardeşim...yapsın tr de yine encok satan alet olur... ama roland gitsin araplara org yapsın icine 3-4tane turk sesi neymiş exr-46 kımı kandiryonuz millet artik korg ketron yamahadakı sesleri gordu kanarmı 3-5tane kıytırık sese haksızmıyım ....?

haklısın valla ümit kardeşim ya......adnan polat gibi oldu 8.45 de gelmişti sora geçen akşam 8.45 de gitii..bu roland da böle.ah keşanlı ah yaktın bizi nasıll terkettin.

bahçelerde dımdımı dımı
yemişim rolanddımı.........
ama ben hala roland g 70 ci yim .
tabik i benimkisi şaka.
vala şimdi kıs birader yasaklacak.

hocam alemsin yahu...
Mustafa Abi zaten sıkılmıştı o aletten.İlhanım da biraz koşar peşinden,sonra ne olur Allah bilir...

Ch.

evet abe keşanlı mustafa abimizden bir açıklama bekliyoruz :D

Ali07;
sizi ikaz ediyorum,mesajlarınızda polemik yaratacak şeyler yazmayınız...

Ch.