• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

emeğinize sağlık hayırlı çalışmalar sizler olduktan sonra zaten pek bi sorun kalmayacak inşallah saygılar.....

ben Mürhen arkadaşımızın çalışmalarını dinledim arkadaşlar inanın beklediğimize değicek set üzerinde gerçekten uğraşmış kendiside söyledi vakit bulamıyorum dedi ama uğraşıyor.Benden size bi tüyo hele birde taylan ritimi varki sormayın neyse devamı sürpriz...

Setin bitmesine az bir zaman kaldı arkadaşlar.Sesler bitmek üzere.ritimlerin tamamlanması biraz daha zaman alacak.açıklama için Teşekkürler BİLGİN kardeşim.

ben Mürhen arkadaşımızın çalışmalarını dinledim arkadaşlar inanın beklediğimize değicek set üzerinde gerçekten uğraşmış kendiside söyledi vakit bulamıyorum dedi ama uğraşıyor.Benden size bi tüyo hele birde taylan ritimi varki sormayın neyse devamı sürpriz...

Setin bitmesine az bir zaman kaldı arkadaşlar.Sesler bitmek üzere.ritimlerin tamamlanması biraz daha zaman alacak.açıklama için Teşekkürler BİLGİN kardeşim.

Ewt arkadaşlar formu inceledim sesdlerle ilgilide isteklerin olduğunu gördüm bunla ilgili bir çalişma yapiyorum sizler için akordion
gurup yayli
lead
amza
ud
klarnet
sax
alto
şimdilik bu seleri sizinle paylaşacağim daha sonrada sürekli güncellenecektir... Sevgilerimle

Hazirlamiş olduğum sette biraz daha eksik olan ritimler üzerinde çaliştim mesala slow larin
romanlarin
halk müziği rtimleri gibi tabi sürekli güncellenecektir.. Bunun içinde sizlerin isteklerine ihtiyaçim var isteklerinizi bekliyorum

sinan kardeşim kolay gelsin.sana birkaç tavsiyem olacak.sesleri ayrı ayrı paylaşma.hepsini tamamla öyle SVD dosysını paylaş.çünkü sesleri tek tek yükleyemiyoruz biliyosun.güzel bir ses seti oluştur isteklere ve kendi kulak zevkine göre.

mesela ben bank 1e bağlama çeşitlerini sıraladım.

Haklisin abi ben sadece alette daha çok eksik olan sesler üzerinde çalişma yapiyorum saol abi fikirlerin için şimdiden hayrili osun

çalışmalarınızda tekrar kolaylıklar güzel sonuçlar elde ediceğinize eminim ...

üstadlar bu korglarda olduğu gibi örneğin damat havası 1-2-3 varyasyona bölünüp 4.cü varyasyona da ritimin direk devam edip çalma işini bize bırakacak şekilde 1-meyanlı roman 2-meyanlı çiftetelli 3-damat havası 4-meyanlı oryantal bir düzenleme yapılırsa düğünlerde çok istenen bu parçaları kısmen alete çaldırarak müzisyene dinlenme süresi bırakılmasına olanak sağlayacaktır.saundstyle mi deniyor bilmiyorum.bunlara hız ayarı yapmak da mümkün olabiliyor.tekrar tekrar hatırlatıyorum ama mutlaka son ayarlar tesisatta çalınarak yapılsın.kulaklıkla yarı yarıya kalite farkı oluyor.saygılar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...