• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G 800 Sesler

cilgincihan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G 800
Merhaba Ustalar,

bana söyle güzel bir Roland G 800 icin bir Ses Seti yolluyabilirmisiniz? Lütfen Seslerin adi olsun, yoksa cok karisiyorum.

Simdiden tesekkürler :)

Cevap: Roland G 800 Sesler

Mail adresini yaz hemen gönderiyim

En kısa zamanda atacağım.Maalesefki g600 ve g800 ile ilgili bir kişinin isteği olunca kimse cevap vermiyor.En az 100 kere görüntüleniyor ama cevap vermiyorlar nedenini hiçbir zaman anlamıyorum sanki ellerindeki ritimleri ve sesleri mezarlarına götürecekler.

mail adresinden yollıyacaksanız bu siteye neden kayıt oluyorsunuz be kardeşim.paylaşacaksan buradan paylaşta herkes faydalansın.

Kardeş haklısın tmm ben burda paylaşıcam.

sitede g-600 için dev bir ses ve ritim arşivini daha önceden paylaşım yapmıştım.isteyen ordan indirebilir.g-600 ve g-800 olanlar mutlaka ellerinde bulundurmalı.bu yaz tekrar arşivde revizyon yaptım.sezon sonu yazlıktan döndüğümde halit hoca aracılığıyla siteye yüklenecek.saygılar....

akor hocam senin bu dedigin seti ve ritimlerini halen dinliyemedim. Bu hafta sonu dinliyecegim. Gercekten okadar dedigin kadar güzel mi? Pazar Günü bir provaya gidecegim ve acikcasi bu senin ritimlerine ve seslerine güveniyorum :)

bugüne kadar g-600 ve g-800 için yapılan tüm çalışmalar tarafımdan tek tek dinlenip en iyileri seçilip guruplara ayrılmıştır.yani örneğin çiftetelliler ayrı,halay vs diğerleri guruplandırılmıştır.bu büyük kolaylık sağlamaktadır.sesler de gene kontrol edilerek en iyileri arşivlenmiştir.bugüne kadar birsürü org kullandım ama g-600 den aldığım tadı bulamadığımdan tekrar g-600 aldım.ev kullanıcısı olarak çok rahat işimi görüyor.çalışmaları yapan sitemiz ve diğer paylaşımcılara sonsuz teşekkürler.saygılar...

çalışmalarda benim bir katkım yok.ben yapılanların içersinde kaliteli olanları seçip arşivledim sadece....