• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 Kasap Havası İntrolu

Cevap: Roland BK5 Kasap Havası İntrolu

Çalışmalarım devam etmektedir. Aklımda başka projelerde var bu insan efektler, looplar ve meyanlar konusunda daha pratik rolandda kullanmak için bir yazılım oluşturup korgtaki gibi çalışmasını sağlayabiliriz hem korgtaki gibi ram sourunu olmıcak hemde daha zengin olucak roland bk5 i geliştirmek açısından denemelerim devam etmekte şuan sesler üzerinde çalışıyorum ritimlere biraz ara verdim sesler derli toplu olucak ses seviyelerinden tutun efektlerine kadar ayrı ayrı örnek vericek olursam Bağlamalar ses başlığında 100e yakın bağlama olucak farklı farklı saxsafonlar leadler klarnetler hepsi bu şekilde düzenli olucak tabiki bunların hepsi zaman içinde olucak.İmkanlarım doğrultusunda inş bu projeleri gerçekleştiricem ve tüm bk5 kullanıcıları faydalanacak.Tek işim bu olmadığı için anca boş vakitlerimde zaman ayırabiliyorum çünkü.

Sag ol varol.

sagol dost güzel olmuş

sen on numara bir insan sın.

Sayın değerli üstat.ÇALIŞMALARINI takipçisiyim.BİRDE şu 2-4 ritimlere el atsan.Korktaki zilli şıkırdaklı ritimlerden birtane hazılasan gerçekten çok makbule geçer.MALUM bizim elimizden gelmiyor.ŞİMDİDEN sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sayın değerli üstat.ÇALIŞMALARINI takipçisiyim.BİRDE şu 2-4 ritimlere el atsan.Korktaki zilli şıkırdaklı ritimlerden birtane hazılasan gerçekten çok makbule geçer.MALUM bizim elimizden gelmiyor.ŞİMDİDEN sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sag olsun pc kopat arkadasimiz elinden geleni yapiyor.hatta beni kirmayarak istegimi yerine getirdi.kendisine sonsuz sukranlarimi sunuyorum.eminimki sizinde isteginizide yerine getirecektir.

Böyle yardımsever hatta bulduğunu değil ürettiğini paylaşan insanların var olduğunu görmek sevindirici. Kardeşim emeğin ve ilgin için teşekkür ederim.

Kardeşim eline sağlık,ne güzel olmuş..