• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland bk-5or (sıfır denilebilir 4 gün önce alındı)

mmukoza

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland BK-5OR
NOT: İNTERNETİM OLMADIĞI İÇİN FORUMA BAKAMIYORUM LÜTFEN TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇELİM.

Merhabalar. 4 gün önce yani 13 aralık cuma günü izmir zuhal müzikten bir hevesle bu canavarı aldım. Fakat klavye çalmak bana göre değilmiş. Yol yakınken bu canavarı şanslı bir arkadaşa devredip asıl alanım olan bağlama yolunda bir şeyler yapmak istiyorum.

İlgilenenler olursa manisa ve izmirden konuşalım. 507 284 67 99
sağlam elektro bağlama + amfi ile takas düşünmekteyim .
org takası çok zayıf ihtimal fakat çok az da olsa pa80 + nakit veya pa500tr ile takas edebilirim. O da burada pa80 kolay alınıp satılabildiğinden ötürü...

Fiyat 2200 TL. Fiyatın çok yüksek vs. diyecekler buyursunlar bir çayımı içsinler aleti de istedikleri gibi incelesinler dediğim gibi alet 4 günlüktür. Sıfırının en ucuz resmi satış fiyatı zuhal müzikte 2300 TL dir. Bu fiyat da aralık ayının sonunda yükselecektir. (sabit euro kur kampanyası bitecektir.) Bunun haricinde de İzmirde 2500 den aşağı bu aletten bulamadım.

Cevap: Roland bk-5or (sıfır denilebilir 4 gün önce alındı)

hayırlı satışlar, bilirsin marşa bastınmı ikinci ele düşer:) 1800 e satanlar var seninki daha temiz olacağı için tercih sebebi olabilir, acımasız org piyasası hele kış günü bütün ülücüler pusuya yatmış beklerken.Bol şans.

hayırlı satışlar, bilirsin marşa bastınmı ikinci ele düşer:) 1800 e satanlar var seninki daha temiz olacağı için tercih sebebi olabilir, acımasız org piyasası hele kış günü bütün ülücüler pusuya yatmış beklerken.Bol şans.

Haklısınız hocam aciliyeti de yok esasında , Allaha şükür maddi anlamda bir sıkıntım yok fakat vaktim olmuyor klavye çalmak için boşuna yatacağına kısmet olursa böylesi daha iyi olacaktır :) Değerli yorumunuz için teşekkürler.

günceldir efendim

Fiyat düştü 2000 TL