• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR / Versiyon 1.04 Türk Video - Genel Bakış

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland BK-5 OR Kullanıcıları
Versiyon 1.04 Türk güncellemsi ile ilgili tanıtım videomuzu sizlere sunuyoruz.
01/03/2013 tarihinden itibaren güncelleme dosyasını Roland Türkiye web sayfasının BK-5 OR ürün sayfasından ücretsiz download edebilirisiniz.

Saygılarımızla;
Roland Türkiye

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK-5 OR / Versiyon 1.04 Türk Video - Genel Bakış

Roland Türkiyeye sonsuz teşekkürler yeni yazılım gerçekten harika ve büyük kolaylıklar içeriyor

teşekkürler roland türkiye

Roland yazılım güncellemeleri ile kullanıcılarına hoş süprizler yapan bir şirket, tebrik ediyorum.

Unutmayın ki Juno G modeline yeni versiyon ile sample okuma özelliği gelmişti, o yüzden Türkçe menü, iPad entegrasyonu felan bunlar Roland için küçük işler :)

Saygılarımla

sözünde durma konusunda roland güvenilirliğini giderek artırıyor 1 martta güncelleme yayında ritm sıkıntısı yok ritmler havada uçuşuyor bk5-or giderek güzelleşiyor teşekkürler roland Türkiye :)

Rolandın bundan sonra çıkaracağı arranger keyboard çok muhteşem bişey olacak,demedi demeyin,Tr pazarında tutunabilmek için bu gerekli ve roland bk-5 ile nabız yokladı sanırım başarılı oldu,teşekkürler roland TÜRKİYE.

Ayrıca vocoder in fiyatını öğrenebilirmiyim,saygılar.

gerçekten çok süper özellikler yapılmış ıpad uygulaması çok fena olmuş

roland türkiye de bir ilki gerçekleştirdi ve her zamanda ilklerin öncülüğünü yapmıştır... tek eksiği 64mb çık bir kullanıcı ram ı onunda çok gerekli olduğunu sanmıyorum ritmleri ücretsiz veren ve bu desteği sürdüren tek firma alette taş gibi bu bk-5 in bozulup arıza yapacağınıda sanmıyorum... küçük hafif başaramayacağı iş yok

avrupada yasayan muzisyen arkadaslar Roland Turkiye sitesinden faydalanabiliyormu?
bende bk-5 almak istiyorum arastirmalarima gore yurddisinda oturanlar siteden faydalanamiyormus diye duydum.gecen bir arkadas yurd disinda kaliyorum ve site den yararlanamiyorum demisti.birde bk-5 e en kolay mikrofon nasil takilir o anlatilsa daha iyi olur videoda anlatilmis ama bana yine karisik geldi.
iyi calismalar...