• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR 6-8 Ritim demo

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

aors

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piyano-Roland E-A7
Tamamen kendi yazdığım 6-8'lik ritimin demosudur. Daha bitiremedim, haftasonu tamamlamayı planlıyorum.

Lütfen indirip dinleyin

Cevap: Roland BK-5 OR 6-8 Ritim demo

harikasın alper çok başarılısın... korg un hiçbir serisinde fabrika ritmi olarak bile yoktur bu 6-8 ritm bravo...

kimse yorum yapmamış mühim değil sen süpersin... bu ritmi kullanmazlar zaten akor basmak icab eder... bi daha davullu zurnalı bi 6-8 yap şıkır şıkır olsun :D

En büyük eksiklerden biri... Çok başarılı bir demo, tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gelsin.

işte ilk soft rtim ama Roland Türkiye'den değil Aors'tan ellerine sağlık üstad en kısa zamanda paylaşmanı bekliyoruz :)

müthiş bir 6-8'lik olmuş...

Çok teşekkür ederim. Ritimi tamamlayıp BK-5 OR internet sitesine gönderdim, en kısa zamanda yayınlanmasını umarım.

Farklı ve eksikliği duyulan bir ritm olmuş, eline emeğine sağlık, teşekkür ederim...

elinize sağlık güzel ritim

harika olmuş...tek kelıme...ayrıca klasık ritimlerden farkı farkedılıyor emın olun ...devamını bekleriz...ayrıca bu aleti aldıracaksınız az kaldı:):)