• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

paylaşım

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

sekooo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000tr
arkadaşlar öncelikle selamlar saygılar
daha önceden siteye rar yapıp kolayca paylasırdım şimdi ise rar yaptığım halde paylaşamıyorum elimdekileri bana bir yol görterin elimdekileri paylaşmak istiyorum

Cevap: paylaşım

Paylaşmak istediğiniz set, midi, mp3 kaydı, vs. Dosyaları zippyshare vb. dosya paylaşım sitelerine yükleyip, orada verilen linki paylaşabilirsiniz.

peki neden böyle ugrasalım direk siteye yükleme yapabilmek için başka çözüm yokmu baş ka yol olsa daha iyi degilmi ben siteye yüklemek burdan direk paylaşmak istiyorum dosyalarımı diğer türlü çok ugrasmam gerekiyo sadece bu yüzden paylaşım yapamıyorum

peki neden böyle ugrasalım direk siteye yükleme yapabilmek için başka çözüm yokmu baş ka yol olsa daha iyi degilmi ben siteye yüklemek burdan direk paylaşmak istiyorum dosyalarımı diğer türlü çok ugrasmam gerekiyo sadece bu yüzden paylaşım yapamıyorum

Kardeşim sanırım sitede yoğunluk arttığı için böyle bir çözüm ürettiler. Siteyi ağırlaştırıyordu sanırım. Yandex mail adresi alırsan disk bölümünden de yükleme yapabilirsin. mediafire siteside güzeldir. Eğer yapamazsan ozgurakcay61@yandex.com adresine gönder ben yüklim linki sana atayım paylaşımı yine sen yap.