• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800'üm ile ilk deneme kaydım.. ANNEM!!

• Konbuyu başlatan mfsert
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K

mfsert

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
****BABA PA800****
Bu amatör kardeşinizin çok amatörce çekilmiş bir deneme kaydıdır.. Akorları olabildiğince doğru basmaya çalıştım.. Özellikle sonuna kadar dinleyen üstadların yorumlarını almak istiyorum, olumlu veya olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden.. :cool:

Cevap: PA800'üm ile ilk deneme kaydım.. ANNEM!!

Gayet güzel bu arada giris kısmındaki çaldığın kemanmı macunmu pa800 butun setlerınde o ses var cok hosuma giden bi ses başarılarının devamını dinlerim

Gayet güzel bu arada giris kısmındaki çaldığın kemanmı macunmu pa800 butun setlerınde o ses var cok hosuma giden bi ses başarılarının devamını dinlerim

Teşekkür ederim ustam, O ses Pa800 Albayrak-Modern setteki Keman sesi, gerçekten çok güzel bir ses.. Adamın içine işliyor..

Eyvallah kardeşim pa800 alırsam 3 sebebim var sağlam saund yaylılar birde o keman sesi demolarının devamını bekliyorum

pa800ün hayırlı olsun, güzel demo olmuş eline sağlık...

abicim ya çok güzel olmuş ben senden iki şey isticem etkinden düşünmedinmi bide inanırmısın bu iki parçanın alt yapısını yaparmısın ben de inş askerden gelince pa800 alcam set gerçekten süper demolarda öyle

abicim ya çok güzel olmuş ben senden iki şey isticem etkinden düşünmedinmi bide inanırmısın bu iki parçanın alt yapısını yaparmısın ben de inş askerden gelince pa800 alcam set gerçekten süper demolarda öyle

Bende o parçalar yok ama senin için dinleyip yapıcam kardeşim :)

.
Güzel bir çalışma olmuş, bendir sesi biraz sert geliyor ama o da ritimden kaynaklanıyor.
Klavyen tekrar hayırlı olsun.

ooooo fatih abi yeni cihazın hayırlı olsun demek pa 80 verip 800 üne kavustun he:) çok sevindim senin adına. hayırlı olsun.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri