• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800göktuğ-albayrak set yeni buyrun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa800göktuğ-albayrak set yeni buyrun

ben yükledim ama device jeneric error diyor ne yapmalıyım

teşekkurler...

seti denedim çok güzel set özellikle trakya zurnalar dehşet çok beğendim,emeğinize sağlık ellerinize sağlık,güzel paylaşım

bu arada sette en büyük emeği olan göktuğ ve albayrak hocayada saygılar herkesten dua alıyor,çok büyük emekler verdikten sonra arkadaşlarınıda düşünüp seti paylaşıma sunması teşekkür değil ne kadar takdir etsekte azdır,

beğendiğinize sevindim üstadım güle güle kullanın. tabikide en büyük emek (göktuğ ve albayrak) üstatlarımızın onlara nekadar dua etsek teşekkür etsek azdır bizimle paylaşmaları gerçekten çok güzel ben orgu aldığımdan beri birsürü set denedim ama üstatlarımızın setinden vazgeçemedim birtürlü ve elimden geldiğince kendime göre eklemeler yaptım 64.mb geçmeden hala da uğraşıyorum yenilikler yaptıkça da paylaşıcam set biraz düzensiz ama ben alıştım o yüzden düzenlemek zor geliyo indiren arkadaşlar da kendine göre ayarlasın kullancağı sesleri ritimleri. herkez den yorum bekliyorum iyi veya kötü sağlıcakla kalın..

ben yükledim ama device jeneric error diyor ne yapmalıyım

valla yusuf abi ben de hiç öyle bir sorun olmadı ben de bilmiyorum nedenini set hiç yüklenmiyomu diğer arkadaşlar dan böyle bir şikayet gelmedi orgun 16.dk dimi değilse belki ondan kaynaklanabilir problem tekrar yazarsınız..

16 dk nasil yapabiliriz ve nereden anlariz kac dk orgun oldugunu tessekürler

16 dk nasil yapabiliriz ve nereden anlariz kac dk orgun oldugunu tessekürler

16.dk pa800 dowland bölümünde var raporsuz üstadımız paylaşmıştı ordan indirip yükleyin gerekli açıklama da var zaten linkin bulunduğu yerde.
16.dk olduğunu (user dk) sayfasına girerek öğrene bilirsiniz normalde 8.sayfadır orası 16.dk yükledikten sonra 16.sayfa olur..

Moderatör tarafında düzenlendi:

saol ellerine saglik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...