• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800_os_v201 16 DK

Cevap: Pa800_os_v201 16 DK

arkadaş lar size zahmet ben in diremiyom lin bozuk yada baska bir sıkın tı var anlama dım bana yardım cı olurmusunuz

bilgi ve paylaşım için teşekkür ederim

hocam 64 reme bir sıkıntı verirmi 8dk vardı daha önce yardım icin tesekkur ederim şimdiden

Herkese Merhaba!
Pa800_os_res_v203.pkg dosyasina ihtiyacim var, paylasabilirmisiniz rica etsem.
2.01 versounlu cihazi 2.03 versiyona yukselttim Resources dosyasi *.bkp formatindaydi yukledigimda cihazdan ses cikmiyor. Daha once yedegini aldigim seti yukledigimde bazi sesler cikiyor bazilari cikmiyor. Resources dosyasinda sorun oldugunu dusunuyorum. Benzer durum ile karşılaşan varsa cozumlerinizi paylasirsaniz sevinirim. Simdideden tesekkurler!

Moderatör tarafında düzenlendi:

16 dk linkini göremiyorum. foruma üye olduğum halde ''üye olmayanlar linki göremez'' yazısı var. bu 16 dk linkini nasıl görebilirim acaba

ben yükledim orgda anormal özellikler olmaya başladı.Örneğin hiç donmayan ve takılmayan orgum takılmaya başladı.onun için sildim.Zaten 128 Dk.ya ihtiyaçda yok bence,kaç tane ritm kullanıyoruzki.Bence 64 dk.fazlasıyla yetiyorda artıyor bile.

Merhaba Raporsuz Kardesim Bu
Pa800_os_v201 16 DK
Korg Pa800.- 64.mb Orglara Oluyormu? Benim Orgun icinde suan os-v2.03. var fakat 8.DK. Orgumun icine 16.DK yi Yükleye bilmek icin Tekrar os-v201 rimi yüklemem gerekir vede orgu tekrar Formatlamam gerekirmi. Yardimci Olursan Sevinirim. Simdiden Tesekkür Ederim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri