• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 başka setten ses alma nasıl oluyor yardım

loveislie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar 10 gün önce pa800 aldım ama x kişinin setinde keman güzel başka bi sette elekto güzel ben x seti yüklüyken başka bir setten tek tek sesleri nasıl alırım almayı denedim aldım da ama o set yüklü olduğu zamanki gibi çalmadı bunun ayarı varmıdır ya da nasıl tam olarak aynen alınır anlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Cevap: pa800 başka setten ses alma nasıl oluyor yardım

arkadaşlar 10 gün önce pa800 aldım ama x kişinin setinde keman güzel başka bi sette elekto güzel ben x seti yüklüyken başka bir setten tek tek sesleri nasıl alırım almayı denedim aldım da ama o set yüklü olduğu zamanki gibi çalmadı bunun ayarı varmıdır ya da nasıl tam olarak aynen alınır anlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

hocam sanırım siz direk performdan aldınız sesi,eğerki sadece performdan alıpta sete dahil edrseniz ses düzgün çıkmayabilir

nedeni,

performdan önce saunddaki seslerde sizin atmak istediğiniz sesin birleşimleri yoksa (saund dosyasında) düzgün çalışmaz,

ilk önce

atmak istediğiniz sesin kalıbını saund dosyasına atın, daha sonra performa yükleyin sorunsuz çalışır sorun kalmayacaktır,

aynen ilk önce o sesin birleşimini saund dosyasına at sonra yükle ...

X Şahşının orgunda bu ses orgun kendi sesimi yoksa samplemi öğren. Kendi sesi olsaydı user ses+performans ses yüklemesinde gelirdi. O halde harici ses. Orgun sound+record+menu+multi sample ye bas. Ekrandan hangi multi sampleyse onu bul.Sağ üst tırnaktan export yap. Org sampleyi dışarı çıkardı. Onu anlattığım menulerden kendi orguna import yap. Daha sonra user ses ayarında bu sesi tanıt. Deneme yap. Olmazsa nerede kaldığını yaz...Kolay gelsin.