• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 kartsiz set yardim!!!!!!!

baris aksut

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pro
Slm arkadaslar,bana pa80 nin sorunsuz calisan kartsiz set veya setleri lazim,tavsiyeler daha iyi olur tabi,elinde olan varsa paylasabilirse memnun olurum,selamlar...

Cevap: Pa80 kartsiz set yardim!!!!!!!

Güzel kardeşim benim paylaştığım 323 tane set vardı lakin bunların tamamı Kartız değildi tek tek araştırıp kullanmanız gerek. Lakin şunu da belirteyim ki PA-80 i PA 80 yapan Kartı dır kartsız setler ile pek randıman vermez veya tadına varamazsınız. Bas sesler tok sesler yok olur gider uzaktan dinleyen PA - 80 çalıyor demez. İsterseniz size bir tane kartsız set seçip göndereyim. Kolay gelsin Saygılarımla,

Ekli dosyalar

• Kartsız Cevo.SET.rar
    352.1 KB · Görülen: 132

Güzel kardeşim benim paylaştığım 323 tane set vardı lakin bunların tamamı Kartız değildi tek tek araştırıp kullanmanız gerek. Lakin şunu da belirteyim ki PA-80 i PA 80 yapan Kartı dır kartsız setler ile pek randıman vermez veya tadına varamazsınız. Bas sesler tok sesler yok olur gider uzaktan dinleyen PA - 80 çalıyor demez. İsterseniz size bir tane kartsız set seçip göndereyim. Kolay gelsin Saygılarımla,

Slm Muzaffer abi,hizir gibisin masallah,lakin benim hd kablosu bozuldu,cok eski oldugu icin malesef yenisini bulamadim,onun icin hd yi iptal etmek zorunda kaldim,dolayisiyla flashcartida,sizin 323 set paylastiginizi biliyorum,fakat onlari tek tek denemek cok zaman abi onun icin,saygilarimla....

HD kablosu 15 - 20 TL falan dır Size tamirci Metin Bey in telefonu nu vereyim isterseniz ondan bir sorun Kendisi İstanbul Şişhane Kuledibi nde dükkanı var dilediğiniz yere Kargo ile de göndere bilir işte telefonu, 0542 381 88 81. HD istersen bende Full içinde herşeyi olan 80 GB 2 adet HD var sana tanesi 100 TL veya İstanbul da isen orguna HD kablosunu da taktırdıktan sonra Orgun la bana gel tamamen bedava istediğin Kartı ve Seti orguna yükleriz sıkıntı yok maksat paylaşım olsun dostluklar baki olsun. Kolay gelsin Saygılarımla,

HD kablosu 15 - 20 TL falan dır Size tamirci Metin Bey in telefonu nu vereyim isterseniz ondan bir sorun Kendisi İstanbul Şişhane Kuledibi nde dükkanı var dilediğiniz yere Kargo ile de göndere bilir işte telefonu, 0542 381 88 81. HD istersen bende Full içinde herşeyi olan 80 GB 2 adet HD var sana tanesi 100 TL veya İstanbul da isen orguna HD kablosunu da taktırdıktan sonra Orgun la bana gel tamamen bedava istediğin Kartı ve Seti orguna yükleriz sıkıntı yok maksat paylaşım olsun dostluklar baki olsun. Kolay gelsin Saygılarımla,

Eyvallah abi,ama ben hollandadayim,burda bakmadigim dukkan kalmadi,piyasada yok,ancak cok eski lettop veya deskop denk gelecekki onda bulacaz,gercektende hd siz pa80 hic bir tat vermiyor...

Anladım. O zaman bahsettiğim gibi İstanbul dan bir yakınını gönder Metin bey den aldır onlar bir şekilde sana ulaştırsınlar veya sizin oradan gelenler size ulaştırsınlar. Ana Vatan dan tüm siz gurbetçilerimize kucak dolusu sevgi ve selamlar