• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 çimentepeli hasan set lazım

DAGDEVIREN

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Selam arkadaşlar sizler bi sorum olacak çimentepeli hasan yüksek kardeşimizin setini yükledim orga ritimleri muhteşem fakat vahdeler bakımından biraz eksik kalmış sizlere soracağım şu çimen tepeli hasanın seti ile uyumlu olan başka setler varmı userlerler dolu fabrika ririmlerinin olduğu tuşlarıda setlerle doldurmak istiyorum 323 adet kartsız seti indirdim uymuyor kitler varmı yardımcı olabikecek bi kardeşim

Cevap: Pa80 çimentepeli hasan set lazım

323 adet set kartsız set te dense maalesef çoğu kart destekli çalışan setler olarak eklenmiş ve paylaşılmıştır. Dolayısıyla kart desteği olmadan çalışan set çok olunca tad almanız da çok zordur. Bahsettiğiniz isme ait set ten hiç haberim yok madem buldunuz birde kartı varmıdır onu araştırın ve eğer var ise ilgili kartı edinip onun ile birde deneyin. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Evet kartı ve seti mevcut siteden indirmiştim yeni romanların olduğu bi set araştırdım çimentepeli hasan a ait kart ve seti roman setle birlikte birde fabrika ritimlerinin olduğu tuşlara yüklenmek üzere bi set daha mevcut ama vahte ritimler bakımından biraz eksik kalmış ustam isterseniz kartı ve seti burada paylaşabilirim

Evet kartı ve seti mevcut siteden indirmiştim yeni romanların olduğu bi set araştırdım çimentepeli hasan a ait kart ve seti roman setle birlikte birde fabrika ritimlerinin olduğu tuşlara yüklenmek üzere bi set daha mevcut ama vahte ritimler bakımından biraz eksik kalmış ustam isterseniz kartı ve seti burada paylaşabilirim

Paylaşırsanız iyi olur dostum zira yenilik için bekleyen bir sürü pa80 kullanıcısı mevcut şimdiden sağolun..

edirneli uğur kart diye geçiyor fakat set çimen tepeli hasana ait gerçi pek bi fikrimde yok neyse kardeşim yükle kartına bin dosyasını iki adet te seti var rarın içinde güle güle kullan kardeşim

CRD sini paylaşabilirmisiniz

Crdsi mevcut değil ama orgtan alır eklemeye gayret gösteririm kardeşim fakat bu şekilde yüklenmesi daha basit 2 dk içinde yüklerseniz bilgisayarınızda mce programı ve flash kart okuyucunuz mevcut ise hiç uğraşmadan bin dosyasını yükleyin ardından setleri disket yardımıyla orgunuza yükleyin dediğim gibi crd istiyorsanız pazartesi gününe kadar beklemek zorundasınız saygılarımla

Sıkıntı orda flash kart okuyucum yoktur.Bekliyorum kardeşim

Tamam kardeşim pazartesi günü crd olarak yüklerim işiniz görülsün bana yeter saygılarımla

Pazartesi crd olarak paylaşacağım diyerek söz verdim fakat işlerim gereği maalesef bugün paylaşım yapamayacağım dilerseniz ugursallı kardeşimiz ile irtibata geçerek crd olarak talep edebilirsiniz set uğur kardrşimize ait bir setmiş yanlış bilgilendirdiğim için ayrıyetten özüt dilerim üstadlarım ben yine söz verdiğim gibi burda crd olarak paylaşacağım fakat gün olarak net bişey söylemeyeyim işiniz acele ise dediğim gibi ugursallı kardeşimizden yardım isteyebilirsiniz yada pa80 download sayfasında edirneli uğur kart olarak link mevcut ordadanda konuyu takip edebilirsiniz saygı ve sevgilerimle