• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 8mb Mce Backup lazım yardımlarınızı bekliyorum

counter

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland jx-1
Merhaba arkadaşlar abiler.

Pa80 8mb Mce Backup lazım yardımlarınızı bekliyorum.

crd yüklemede hata veriyor son diskette.

cevo olabilirse daha iyi olur.

şimdiden teşekürler

Cevap: Pa80 8mb Mce Backup lazım yardımlarınızı bekliyorum

yokmu kimsede arkadaşlar

acil yardımınızı bekliyorum

Arkadaşım MCE diyorsun, son disket diyorsun. Ne dediğini anlamış değilim MCE program demek ve program la leptap tan kartı yüklemeye yarar, disket ten ise org dan yüklemeye yarar yani anlayacağın BACKUP farklı MCE farklı. Bilgisayardanmı yüklemek istiyorsun yada Org dan mı karar ver öyle gel yardımcı olalım. Saygılarımla,

abi son diskette hata veriyor. bana mce lazım

Son disketin bozuk olabilir birde disketleri doğru hazırladığına eminmisin?

Şöyle Hazırlamalısın

Öncelikle bulduğun karta ait BACKUP ları çırıl çıplam bilgisayarda zipsiz haliyle masa üstüne at Sarı bir klasör aç ve atacağın kartın adını şu şekilde büyük harflerle yaz örneğin SARIYERLI.CRD olsun sonra 1 nolu BACKUP tan başla sırasıyla alt alta masa üstünde SARIYERLI.CRD sarı klasörüne at. Disketlerini önfe hepsini formatla üzerlerine 1, 2, 3... şeklinde numara yaz ve numaralandır. 1 Nolu disketi PC ye tak SARIYERLI.CRD klasörünü komple disket sürücüsüne maus ile sürükle (sakın kopyala yapıştır yapmayasın) ilk disket dolduktan sonra bir mesaj çıkar 1 nolu disketi çıkan 2 nolu disketi tak enter yap dolunca 3, 4, 5 gibi hepsini doldur Bu şekilde disketleri nizami olarak hazırlamış oldun