• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 kayıt?

• Konbuyu başlatan BuNcH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 3K

BuNcH

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa4X + Korg Kronos2
Arkadaşlar Korg Pa600 de realtime kayıt yapamıyor muyuz? illa tek tek mi yazmak lazım tümünü? ben mevcut ritmlerle bir demo yapmak istiyorum ama işin içinden çıkamadım. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Cevap: pa600 kayıt?

mode kısmından sequencer butonuna bastıktan sonra ekranın sol alt köşesine yakın olan record tuşuna basın. 3 seçenek gelecektir. quick record olanını ekrandan seçip start tuşuna bastığınızda ritminize göre bir ölcü metronom çaldıktan sonra ana ritmle realtime kayıt yapılır. kaydı dinlemek için de player kısmından new song otomatik çaldırılır.

bende hücum kayıt yapıp USB ye kaydetmek istiyorum ancak bu yazdığınız olayı denedim kayıt esnasında çalarken ana ekran görünmüyor yani ses değiştirecen değiştiremiyosun falan..nasıl olacak bende araştırıyorum..pa 3 x im vardı onda shift+record a basınca kayıt yapabiliyoduk çok kolaydı..ama bunda daha çözemedik henüz...

Quick Record yani hücum kayıt dediğimiz şeyde 468kb 6dk39sn kayıt yapıp kaydı durduruyor ve o kaydıda çalmıyor.
Dosya çok büyük uyarısı verip çalmıyor.

Bu normalmi? Kayıt için boş yer çok fazla var.