• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa300 kaliteli set?

emrehalisdemir

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA300
arkadaşlar. pa300 aldık ancak içindeki CE set yetersiz kalıyor. bir kaç set denedim. onlarda CE e den beter.
İçinde karadeniz ritimleri ve sesleri bulunan Pad leri dolu set arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: pa300 kaliteli set?

Merhaba değerli arkadaşım.Korgun belkide en bahtsız aleti pa300 oldu. Şimdiye kadar en az set çalışması yapılan alet oldu. Pa60 hatta Pa50 gibi klavyelere kart takılıp pa80 düzeyine yakın bir düzeye getirildi.Pa500 Tr ritim ve ses konusunda bayağı set gördü .Bu ara segment ürünler içinde belkide en yanlız kalan pa300 oldu.Maalesef çalışma yapılacağını düşünmüyorum çünkü millet pa800 , 2x,3x ,4x ve pa900 gibi klavyelere takıldıkça gerçekten bu cihaza set yapılacağını düşünmüyorum ama umarım yanılırım.

Haklısın kardeşim pa300 ilgili çalışma olacağını sanmıyorum ben 1senedir düğünlerde kullanıyorum pa300 ü şükür ekmek yediriyor bizi ama benim kızdığım olay şu yok şöyle Set yaptık yok böyle Set yaptık paylaşmaya gelince fos arıyorsun paralı sonu hüsran ya arkadaş önce bu orgu geliştirelim süsleyelim diyen yok ben Set yapmasını bilsem paylaşırımda işte o yok bende yani kısacası şu pa 300 kullanıcı kardeşlerim elimizdeki ekmek bukadar inşallah pa 300 ü en iyi yerlere getirecek bir üstad çıkar

pa600 ün setlerini atınca değişik değişik sesler çıkıyor. Padlerin çoğu uyumsuz. Pad lere gerçek ses daha bulamadım. korgpamanager almayı düşündüm. ancak yapabilir miyim bilmiyorum. öyle kaldık. Dahası şu;
Korgtr sitesinde son güncellemeyle kendini geliştireceği, içindeki fabrikasyon seslerinin silinebileceğinden bahsediyordu. e hani? ne var ki neyi silecez. daha silinip silinemediğini dahi bilmiyoruz. Bence buradan daha çok konuşup daha çok ses çıkarıp birilerinin dikkatini çekmeli

güncel güncel güncel

Arkadaslar nerden bukabikiriz pa 300 seti bndede ay
Ni sorun va
R

Dostlar birisi el atsın artık şu org a. Güncelleme ile iyi oldu diyorlar. El atan yok. Biri yapsın bir usb. Çok zor olmamalı.

Hocam set paylaştım küçük İbo set

arkadaşlar. pa300 aldık ancak içindeki CE set yetersiz kalıyor. bir kaç set denedim. onlarda CE e den beter.
İçinde karadeniz ritimleri ve sesleri bulunan Pad leri dolu set arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim ibrahim hocam el attı o işe on numara set var küçük ibo yozgat set indir yükle

pa 300 ıcın paylasılan setlerde guzel bı 2/4 luk malesef yok yardımcı olabılcek bırılerı varmı ?